zımbalı platform topuklu ayakkabı

Günümüzde farklılık yaratan bayanlarımızın çoğu tercih ettikleri ayakkabı platform topuklu ayakkabı modelleri idi. Ama siz farklı bir hava katmak istiyorsanız o zaman isterseniz zımbalı platform topuklu ayakkabı seçebilirsiniz.

Son zamanlar da ise bu ayakkabı modelleri vitrinlerdeki yerini aldı ve kullanıcılarından ise tam puan aldı. Bizde netten bulduğumuz en yeni zımbalı platform topuklu ayakkabı modellerini sizlere sunduk.

Kombine yapmak isteyen bayanlarımız ise beyaz ip askılı tişört , mavi kot etek ve altına ise beyaz renkte olan zımbalı topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Paylaştığımız bu kombinasyonu sizler de rahatlıkla uygulayıp şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. O zaman gelin hep beraber galerim de zımbalı platform topuklu ayakkabı örneklerine göz atalım.

en güzel zımbalı platform topuklu ayakkabı

« 2016 Sonbahar Kombinleri

nike bayan polar modelleri »

Benzer Yazılar

  • yeni hotiç bayan ayakkabı modelleri 2014yeni hotiç bayan ayakkabı modelleri 2014 Hotiç markası her zaman olduğu gibi bu sezonda harika ayakkabılar üretti. Hotiç mağazalarından birbirinden güzel ayakkabılar satın alabilirsiniz. Hotiç İstanbul da kurulmuştur. Günümüzde […]
  • Yeni bayan babet modelleri 2014Yeni bayan babet modelleri 2014 Yazın ayakkabı konusunda en çok tercih edilen babet modelleri oluyor. Bizler de netten bulduğum o güzel babetleri sizlerin beğenisine sunduk. Buyurun.
  • Topuklu Ayakkabılar PlatformluTopuklu Ayakkabılar Platformlu Platformlu Topuklu Ayakkabılar Topuklu ayakkabılar, her kadın için uygun bir ayakkabı çeşidi olmamakla beraber birçok kadın tarafından tercih edilen ayakkabılardır. Topuklu ayakkabılar […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir