zayıf görünmek için öneriler

Fazla kilolar yanlış kıyafetlerle daha da fazlalaşır. Oysa küçük hilelerle, doğru renk ve model tercihleriyle daha ince görünebilirsiniz. Yeni sezon koleksiyonları! bir de bu gözle bakın

Sezonun en dikkat çeken trendi, baştan aşağı tek renk giyinmek. Bu tarz kıyafetler silueti bölmediği içm daha zayıf ve uzun gösteriyor. Tek bir rengin farklı tonlarıyla kombin oluşturun, aksesuvarlarınızda da bu kurala sadık kalın! Örneğin, petrol yeşili şifon bluzu açık yeşil pantolonla tamamlayıp altına yeşil desenli sandalet giyin. Klasik kıyafetlerde de tek renkle hem elegan hem trendi bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu yazın en romantik rengi beyaz; baştan aşağı beyaz giymek uzun ve ince gösterir, çabasız Aşıklığı yansıtır. Tek renk giyinirken dikkat etmeniz gereken okta, ten renginize uyumlu renkleri seçmek. sezonu açıldı ve diyetler hız kazandı. Neyse ki 2011 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında renkler ve kalıplar, zayıf görünmek isteyen kadınların lehine. Tiril tiril kıyafetler kusurları kapatırken, rahat ve dokumlu formlar ince bir siluet olugturuyor. Renk skalası ise çok geniş; canlı tonlardan doğal renklere uzanıyor, özellikle doğal renklerde sade kesimli kıyafetler, fazla kiloları saklama konusunda biçilmiş kaftan. Yeni sezonda şıklığınızdan Ödün vermeden zayıf görünmek istiyorsanız, ipuçlarını takip edin…

Vücudunuzu iyi tanırsanız, bilinçli bir şekilde stilinizi oluşturursunuz. Unutmayın, fazla kilolar ve kusurlar seçtiğiniz ya kıyafetlerle o çıkar. Kusurlarınızı küçük hilelerle kapatabilirsiniz. Bunun için renkleri ve formları Kullanın.

Dikey çizgiler

Desenleri seviyorsanız bu sezon seçeneğiniz çok. Ancak, zayıf görünmek istiyorsanız abartıdan kaçının. Büyük desenler yerine küçük ve sade olanları tercih edin. Çizgililer, denizci modasıyla birlikte bu sezona damgasını vurdu. Enine çizgili kıyafetler çok moda olmasına rağmen’ tehlikeli; çünkü daha kilolu, gösterir. Bunun yerine dikey ya; da verev çizgileri tercih” • edin. Aynca unutmayın ki, ince çizgiler sizi daha uzun gösterir. Kocaman meyve ve çiçek desenlerinden de uzak durun. Küçük, zarif baskılar zayıf görünmenize yardımcı olabilir.

çok güzel yeni vivienne westwood ayakkabı tasarımı

platform sandaletler

ince görünmek için yüksek ökçeler vazgeçilmezdir ( yüksek topuklu ayakkabılar).  doğru kıyafeti giymek zayıf görünme konusunda yeterli olmayabilir. yanlış ayakkabı herşeyi mahvedebilir. yeni sezonda mutlaka platform sadaletlere yatırım yapın. bu modeller bacaklarınızı daha ince boyunuzuda uzun gösterir. üstelik platformla yükselen topuklar rahattır.

ince kemerler

Yeni sezonda bol ve dokumlu elbiselere ince kemerler eşlik ediyor. Kemer, irendi ve şık bir aksesuvar olmasının yanı sıra zayıf görünmenizi de sağlar. Vücudun en ince yeri olan bele vurgu yapar; incecik elbiselerin, bol batik bluzların üstüne taktığınızda üst kısmınıza dikkati çeker ve bacakları daha uzun, daha ince gösterir.

GARDIROP DETOKSU YAPIN

Tarzınıza uygun olan ve sizi zayıf gösteren yeni sezon kıyafetlere yatırım yapmaya başlayın. Bu arada gardırop detoksu da şart. işte gardırobunuzu yeniden düzenlerken unutmamanız gereken kurallar: 9 Kıyafet seçerken vücut tipinize uygun, kusurlarınızı kapatan formları tercih edin. ® Birkaç kilo fazlanız varsa, vücudunuzu bol kıyafetlerin arkasına saklamanıza gerek yok. Katlarınızı ortaya çıkaran modeller giymekten çekinmeyin. * Bol giysilerle dokumlu olanları birbirine karıştırmayın. •  Kalın, ağır kumaşları bir kenara bırakın. Vücuda yapışmayan, hafif dokumlu, ince kumaşları tercih edin. % Etekler yazın vazgeçilmez parçalan arasında. Ancak basenleriniz genişse asla fırfırlı, pilili ya da drapeli daracık etekler giymeyin. “Midi boy” dediğimiz, diz hizasında biten kesimler ve hafif dokumlu kloş modeller kusurlan gizlemek için. • Baldırlarınız çok kalınsa, ayak bileğinde biten etekler giyin. Bu sezonun trendi maksi etek ve elbiseler, sizi daha zayıf gösterecektir. Ralptı Lauren » Vücudunuzun üst kısmı genişse, blazer ceketlerde daracık kalıplan tercih etmeyin. Bunun yerine batlarınızı hafifçe ortaya çıkaran modelleri deneyin. * Omuzlarınız genişse vatkadan uzak durun. Kayık ya da yuvarlak yakalı giysiler giyin. • Vücudunuzun üst tarafını daha küçük göstermek için V yakalı elbiseler, üstler giyin. Derin V yaka, zayıf görünmek isteyenler için vazgeçilmezdir. * Armut tipi vücudunuz varsa; boynunuzu ince, omuzlarınızı dik gösteren kıyafetleri tercih edin. Üstünüz için yuvarlak yaka, altınız içinse düz etek ya da normal kesimli pantolon ideal. » Karnınızın şiş olduğu günlerde, hafif dokumlu elbiselerle bu durumu gizleyebilirsiniz. Boyundan bağlı maksi elbiseler ve gömlek elbiseler de bel, göbek, basen bölgesindeki kusurlan kapatır. * Basenleriniz genişse, asla beli sıkan daracık pantolonlar giymeyin. Kalçayı hafifçe saran ve bilekte biten “cigaret” modeli, hem kusurlarınızı kapatır hem de klasik şıklığı gerentiler. •  Fazla kilosu olanlar için en ideal etek modeli; üstü dar olup aşağı doğru genişleyen kesimlerdir.

 

« Erkekler için şık görünmenin incelikleri

MonReve’de mercan tahtta »

Benzer Yazılar

  • bayan pantolon modelleri 2014bayan pantolon modelleri 2014 Sevgili bayanlar bu yazımızda çok hoş pantolonlara bakacağız. Çünkü 2014 yılında o kadar güzel modeller çıktı ki insan bakınca gözleri kamaşıyor. İşte o güzel pantolonlar […]
  • En yeni etek modelleriEn yeni etek modelleri Bayanlar etek modellerine asla hayır diyemezler. Çünkü etek hem işe giderken , hem de gezmeye giderken tercih ediliyor. O zaman gelin hep beraber birbirinden güzel eteklere göz atalım.
  • Tesettür Yüksek Belli Uzun Etek ModelleriTesettür Yüksek Belli Uzun Etek Modelleri Son zamanlarda tesettürlü bayanlar için de alternatif kıyafetler ürünler üreten firmaların atmasından sonra tesettür giyimde de bir moda oluştuğu gayet aşikardır. Tabi ki tesettürlü […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir