Yeni Sezon Yarım Parmaklı Örgü Eldiven Örnekleri

Bizler eldiven modellerini kışın o soğuklardan ellerimizi korumak için tercih ediyoruz. Hem ellerimizi soğuklardan korumak , hemde bir aksesuar olarak kullanıyoruz. Uzundan kısasına parmaklısından yarım parmaklsına karda bir çok çeşit eldiven modeli bulunmaktadır. Tüm bu eldiven modelleri derilerden ve kumaşlardan yapılmaktadır.

Hatırlıyacak olursanaz sevgili hanımlar diğer konumda sizlerle uzun eldiven modellerini paylaşmıştım. Bugün ise yarım parmaklı örgü elbise modellerini sizlerle paylaşacağım. Yarım parmaklı eldiven modelleri sizlerin elinde çok güzel ve şık duracak. Ellerinizdeki şıklığı yansıtacak ve zarifliği yansıtacak model eldiven modellerindir. Yine en güzel ve en zarif eldiven modellerini sitemizi takip ederek bulabilirsiniz.

Eğer sizler ellerim üşür diyorsanız resimlerde de görüdğünüz gibi küçük bir kapakçık yapabilirsiniz. Deryalı günlerde de o gün gördüğümde yarım parmak modellerinin üzerine parmak kısımlarına sevdiğinizin ismini baş harflerini yapabilirsiniz. Resimlerde görüdüğünüz gibi metal düğmeler yada kalpli desenler yapabilirsiniz.

2013 yılına özel yarım parmaklı eldiven modellerini galerime ekledim. Üzerine tıklıyarak sıra sıra modellere bakabilirsiniz.

Her türlü model ve renk mevcuttur. Kırmızısından tutun , moruna kadar ve yeşilinden , siyahına kadar her renk yarım parmak eldiven modellinde mevcut. Çocuklarınıza yada kendinize resimlerde bulabilir örebilirsiniz. Şimdi hepinize kolay gelsin hanımlar. Bu kış aylarını bu güzel yarım parmaklı eldiven modelleri ile geçirebilirsiniz.

« Örgü İle Yapılmış Hayvan Modelleri

En Güzel Örgü Kitap Çantaları »

Benzer Yazılar

  • En yeni tommy hilfiger modelleri 2014En yeni tommy hilfiger modelleri 2014 Tommy hilfiger markası 2014 yılın da sizler için harika modeller üretmiş. Galerimizde mont , saat , cüzdan , ayakkabı ve kıyafet gibi harika modeller bulunmaktadır.
  • benetton modelleri 2014benetton modelleri 2014 Benetto mağazaları ülkemizde birçok yerde bulunmaktadır. Her sezon harika modeller üretiyor. Bu sezonda ürettiği modelleri sizlerle paylaştık. Hepsini galerimizde bulabilirsiniz.
  • adL Cengiz Abazoğlu 2013 Kış GiyimadL Cengiz Abazoğlu 2013 Kış Giyim 2013 yılına adını altın harflerle yazdıran Cengiz abazoğlu ve adil ışık koleksiyonu herkesin dikkatini çekiyor. Muhteşem renklerin kullanıldığı bu koleksiyonda sizler de tarzlarınızı […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir