Yeni Sezon Timberland Bayan Bot Modelleri

Malum önümüz kış ve soğuk havalar gelmeye başladı. Bu havalarda en çok ihtiyaç duyduğumuz ayakkabılardan birisi bot modelleridir. Sizlere bu yazımda botların en ünlüsünü sizlerle paylaşacağım. Ama isterseniz ilk önce timberland markasını kısaca bir anlatayım.

Özellikle bu timberland ayakkabı ve bot modelleri neredeyse çoğu kişi tarafından beğenilmeye ve tercih edilmeye başladı. Gençler tarafından olukça rağbet gören bir markadır. Timberland ayakkabı derisinin kalitesi ile oldukça dayanıklı bir üründür. Sizlere markada timberlandı öneririm.

Şimdi timberland markasını tanıdık. Artık bot modelleri hakkında kısa bir bilgi verelim. Bayanlar fiyat bakımından biraz pahalı olabilir. Ama kalite ve işçilik , güzellik bakımından oldukça iyi bir üründür. Bu botlarla yağmurlu havalardan ve karlı havalardan sizleri korur. Ayriyetten’de ayaklarınızı oldukça sıcak tutar. Son derece kaliteli ve güzel üretilmiş bir bot modelleridir.

Sizlere şimdide fiyat hakkında bilgi vermek istiyorum. Fiyatı genel olarak 300 ile 500 TL arasında değişmektedir.

« 2013 Japon Style Kaban Mont Pardesü Modelleri

2013 Gelin Saç Modelleri »

Benzer Yazılar

  • Bayan Süet Çizme Modelleri 2013Bayan Süet Çizme Modelleri 2013 Bayanların en çok beğendiği ve sevdikleri eşyalardan biriside ayakkabı modelleridir. Bayan ayakkabılar arasında çizmeler ve bot modelleri bulunmaktadır. Çizmelerde iki gruba ayrılıyor deri […]
  • Vakko çanta modelleri ve fiyatları 2015Vakko çanta modelleri ve fiyatları 2015 Vakko çanta modellerinin fiyatları biraz pahalı ama buna değeceğini belirtmek isterim. 300 - 500 TL arasında vakko markasından çok kaliteli bayan çanta modelleri satın alabilirsiniz.
  • Timberland marka yeni yazlık ayakkabılarTimberland marka yeni yazlık ayakkabılar spor tarz ayakkabı giymeyi sevenler için Timberland yazlık ayakkabı modelleri kaçınılmaz olacak gibi görünüyor. daha önce outdoor giyimde adından çok söz ettiren firma bu yeni model […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir