Yeni Sezon 2013 Mango Bayan Kemer Modelleri

Neredeyse çoğu bayan her kıyafetinde kullandıkları aksesuarlardan birisi kemer modelleridir. Önceden kemer modelleri sadece pantolon düşmemesi için kullanılıyordu ama şimdi bir aksesuar süs haline geldi. Şimdi sadece pantolonlara değil elbiselerin ve bluzların bile takıyorlar. Bu sezon en çok moda olan en ünlü markalardan birisi olan mango’dan sizlere harika kemer modellerini sayfama sizlerle paylaştım. Aşağıda galerimde ekli. Oradan bu güzel kemer modellerine sıra sıra bakabilirsiniz.

« En Güzel Gelin Aksesuar Çeşitleri

2013 Armine Bayan Eşarp Modelleri »

Benzer Yazılar

  • bayan saat modelleri 2014bayan saat modelleri 2014 Bayanlar için saat çok önemlidir. Aksesuar bakımından en çok saatleri tercih ederler. Bende bulduğum en güzel ve en yeni saatleri galerime ekledim. Bakın bakalım beğenecekmisiniz.
  • yeni saç aksesuarları 2014yeni saç aksesuarları 2014 2014 yılında en çok yapılan ve tercih edilen saç modellerini sizlerle paylaştık. Birbirinden güzel ve özel tasarlanmış olan saçları bakalım beğenecekmisiniz.
  • Bayan Pierre Cardin Çorap ModelleriBayan Pierre Cardin Çorap Modelleri Kışın bayanlar tarafından en çok kullanılan ve tercih edilen aksesuarlardan birisi çorap modelleridir. Bayanlar bu çorap modellerini genellikle eteklerin ve elbiselerin altına kilotlu […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir