Sitemiz kullanıcısı olmak istiyorsanız aşağıda yazılı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki hususları okuyarak sitemiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Siteye girdiğiniz andan itibaren kuralları okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi saydığımızı bilmenizi istiyoruz.

modakampanya.com sitesi, içerisinde hazırlanan bilgi ve paylaşımlar ile kullanıcılara ilgili konularda bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Bunu yaparken hiçbir ücret ve karşılık talep etmemektedir. Yayınladığımız bilgilerde konu hakkında var olan bilgileri sunmaktayız. İçeriğinde bulunan bilgilerin tamamen doğru olduğunu garanti edemez.

modakampanya.com sitesi içerisinde yayınlanan birçok konu hakkında bilgi, resimler ve videolar, logolar asıl sahiplerine aittir. Sitemiz ile bu içeriklerin doğruluğuna dair hata olduğunu düşünenler için iletişim bölümü kullanılarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Telif Hakkı

modakampanya.com sitesi telif hakkına ve isim hakkına, herhangi bir bilgi ve ya düşüncenin, bir ürününün site içeriğinde kullanılmasına ve yayınlanmasına karşı duyarlıdır. Telif hakkı nedeniyle yayınladığı bir içerik ile ilgili olarak sitemizin iletişim adresine ulaşan şikâyetler değerlendirilerek, en kısa sürede kaldırılacaktır.

modakampanya.com sitesi içerisinde, site yönetimi tarafından orijinal bir yaratımın kopyalanması veya başka sitelerde kullanılması yasaktır.

Telif hakkı saklı olan kurumların ve firmaları; telif ve kurumsal patent hakkına yönelik paylaşılan içerikler fark edildiği andan itibaren kısa süre içerisinde kaldırılır. Aynı şekilde web sitemizin  sitesine ait içeriklerin telif hakları saklıdır. Tarafımıza ait içerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Modakampanya.com adresinde yer alan makale ve çeşitli içerikler kullanıcıları bilgilendirmek içindir. Sitemizde yer alan bilgiler ve resimler marka sahiplerine aittir.  Sağlık ve diyet konularındaki yazılar doktor tavsiyesi yerine geçmez.  Bu tarz konularda doktora danışmanız rica olunur.