Victoria’s Secret 2012 kış koleksiyonu

Dünyada önde gelen iç giyim firmalarından olan Victoria’s Secret Genellikle defile tanıtımları ile çok büyük işler yapmaktadır. Birbirinden değerli ve güzel mankenleri sayesinde çok başarılı satış rakamlarına ulaşmıştır. Dünya çapında bir sürü hayranı vardır. Favori iç giyim markasının 2012 kış koleksiyonu çok çekici.

« Banyo dizaynları tasarımları ve modelleri

kot pantolon modelleri »

Benzer Yazılar

  • En yeni tommy hilfiger modelleri 2014En yeni tommy hilfiger modelleri 2014 Tommy hilfiger markası 2014 yılın da sizler için harika modeller üretmiş. Galerimizde mont , saat , cüzdan , ayakkabı ve kıyafet gibi harika modeller bulunmaktadır.
  • benetton modelleri 2014benetton modelleri 2014 Benetto mağazaları ülkemizde birçok yerde bulunmaktadır. Her sezon harika modeller üretiyor. Bu sezonda ürettiği modelleri sizlerle paylaştık. Hepsini galerimizde bulabilirsiniz.
  • kaban ve mont modellerikaban ve mont modelleri 2012 yılının soğuk geçeceği söyleniyor. bizler de ne yapıyoruz ona göre tekbirimizi alıyoruz. kaban ve montlar bu sene yeni modellerle karşımıza çıkarak gözlerimizi kamaştırıyor. hem şık […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir