Topuklu Ayakkabılar Platformlu

Platformlu Topuklu Ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar, her kadın için uygun bir ayakkabı çeşidi olmamakla beraber birçok kadın tarafından tercih edilen ayakkabılardır. Topuklu ayakkabılar platformlu olunca da kadınlar bunları alırken bir durup düşünmektedirler. Sizler platform topuk giyerken dikkat ediyorsunuz çünkü topuklu ayakkabılar platformlu olunca kadınların düşme riski de artıyor.
Platform topuklar giymek genelde özel davetlerde, düğünlerde ve özel gecelerde görülüyor fakat son zamanlarda kadınlar topuklu ayakkabılar platformlu olunca kendilerini daha bir güvenli hissettiklerinden günlük yaşamda da kullanıyorlar. Sonuçta topuk demek öz güven demek.
Platform topuk öncelikle kısa boylularınızın tercihi. Kısa boyluysanız platform topuklarda kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Uzun boy ise platform topuklar için daha az tercih sebebiniz oluyor. Siz topuğu ne kadar yükseltirseniz, albeniniz o kadar artıyor.
Bazı erkekler ise eşlerinin topuklu ayakkabı hele de platform topuk giymesinden rahatsız oluyor çünkü siz kadınlar erkelerden ne kadar yüksek ve dik olursanız bazı erkekler bunu anormal karşılıyor. Platform topuklarla yürümek gerçekten de güçtür. Bir kere ayağınızı yere sağlam basmalısınız. Dik durmalısınız. Bastığınız yere bakmalısınız. Çukurlara basmamaya özen göstermelisiniz. Ayağınızın en ufak bir burkulmasında bacak kırıklarına varan ciddi yaralanmalara maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle kendi sağlığınız. Sonra topuklu ayakkabılarınız gelmeli. Kimse size kırık bir bacağın eseri olan bir platform topuk giydiniz diye ödül vermez sonuçta.

« Siyah Çanta Modelleri 2016

Yumurta Akı Maskesi Nasıl Yapılır »

Benzer Yazılar

  • yeni hotiç bayan ayakkabı modelleri 2014yeni hotiç bayan ayakkabı modelleri 2014 Hotiç markası her zaman olduğu gibi bu sezonda harika ayakkabılar üretti. Hotiç mağazalarından birbirinden güzel ayakkabılar satın alabilirsiniz. Hotiç İstanbul da kurulmuştur. Günümüzde […]
  • Yeni bayan babet modelleri 2014Yeni bayan babet modelleri 2014 Yazın ayakkabı konusunda en çok tercih edilen babet modelleri oluyor. Bizler de netten bulduğum o güzel babetleri sizlerin beğenisine sunduk. Buyurun.
  • Günaydın Mesajları AşkGünaydın Mesajları Aşk Sevgiliye gönderilen mesajlar bazen bir özür bazen de aşkı anlatmak ister. Tartışmalı uyuduğunuz bir gece sonrasında aşk yüklü günaydın mesajları atarak, sevdiğiniz insanın gönlünü almak […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir