Tığ işi yapılışı kolay örgü bluz örneği

Genç kızlar ve anneleri için birbirinden güzel yapımı yapılışı kolay örgü bluzumuzun rengi siyah. Siz dilerseniz beğendiğiniz renkte örgü ipini kullanabiliriniz. Kolay ve basit örgü el işi bluzları ve modelleri arayanlar bizim örgü dünyamıza yani modakampanya.com’a göz atabilirler.

Bayanlar İçin tığ işi siyah bluz modeli 1 Bayanlar İçin tığ işi siyah bluz modeli 2 Bayanlar İçin tığ işi siyah bluz modeli

« Büyük beden örgü modelleri

Tığ işi bayan bluz modelleri »

Benzer Yazılar

  • Tığ işi siyah bluz modelleri Tığ işi siyah bluz modelleri Kim demiş yaz aylarında örgüden bluz giyilmez diye.. Üstelik siyah renkli.. birde siyah rengi için güneş çeker diyorlar. Çivi çiviyi söker arkadaşlar.. Yaz aylarında rahat edeceğiniz çok […]
  • Tığ işi örgü bere ve atkı  modelleriTığ işi örgü bere ve atkı modelleri Tığ örgüsünden anlayan genç kızlarımızın kolaylıkla örebilecekleri çok güzel birbirinden farklı atkı ve bere örnekleri.
  • Örgü kışlık bayan bot modelleriÖrgü kışlık bayan bot modelleri Kış aylarında bayanlar örgü patikleri örmeyi çok seviyorlar. El işi ile o kadar farklı ve şık patikler var ki bayılacaksınız..

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir