Tchibo’dan Afrika Rüyası

Tchibo’nun bu haftaki teması ”Afrika Rüyası” büyüleyici egzotik çizgileriyle geleneksel ve modern tasarımları bir arada sunuyor.

Afrika’nın kusursuz doğasından ilham alınarak tasarlanan Tchibo’nun yeni teması “Afrika Rüyası”, evlerinizde farklı hava yaratıyor. Doğa ile iç içe hissettiren Tchibo’nun yeni teması 1 Ağustos Pazartesi’den itibaren www.tchibo.com.tr online alışveriş noktasında; 3 Ağustos Çarşamba’dan itibaren ise tüm Tchibo mağazalarında satışta.

 

Tchibo, Afrika’da pamuk tarımı yaparak geçinen 20 milyon insanı da unutmuyor.  “Cotton Made in Africa” girişimine önemli ölçüde destek vererek Benin, Burkina Faso, Fildişi sahili ve Zambiya gibi ülkelerdeki, çiftçilere yüksek miktarda kaliteli pamuk üreterek gelirlerini artırmada yardımcı oluyor. Tchibo Afrika Rüyası temasından bulunan “Cotton Made in Afrika” etiketli ürünler, Afrika’da yaşayan insanların, sağlık, çevre, eğitim gibi konularda daha iyi yaşam koşullarına sahip olmasına katkıda bulunma imkanı sunuyor. Daha fazla bilgi için; www.cotton-made-in-africa.org

 

Tchibo’nun büyüleyici ve egzotik temasında; çiçek desenli, cilt dostu, terletmeyen nevresimler, yorganlar, pijamalar ile sıcak yaz günlerinde keyifli ve rahat bir uyku için gereken birçok seçenek, ütü istemeyen yüzde yüz pamuklu ürünler, seramik vazo setleri, enerji tasarruflu abajura kadar pek çok dekoratif ürün dikkat çekiyor. El dokuması halı, dekoratif yastık kılıfları ve duvar bordürü, yatak kılıfı, hem yazlık hem kışlık kullanılabilecek yatak, vakumlu muhafaza torbası seti, yumuşak pamuklu kumaştan dekoratif örtü, vücut ısısını dengeleyen yastık kılıfı gibi birbirinden rahat ve kullanışlı ürünlerin ön planda olduğu “Afrika Rüyası” temasında fiyatlar 18,95 TL’den başlıyor

“Afrika Rüyası” temasından bazı ürünler

 

Seramik Vazo: İç yüzeyi cam kaplamalı seramik vazo, çok dekoratif ve kullanışlı… Yüksekliği 28 santimetre olan vazonun fiyatı; 39,95 TL.

 

 

Abajur: Abajur başlığı lamine kumaş, ayağı ahşap olan abajur, keçe tabanı sayesinde mobilyaya zarar vermiyor. Yüksekliği yaklaşık 38 santimetre olan abajurun başlığı yaklaşık 20 santimetre… Enerji tasarruflu abajur’un fiyatı; 69,95 TL.

 

Saten Nevresim Takımı: Yumuşak pamuklu kumaştan üretilen cilt dostu nevresim takımı, serin tutuyor ve terletmiyor. Açık mavi, devetüyü rengi, mavi ve yeşil renk seçenekleri ile sunulan büyük boy nevresim takımının fiyatı; 99,95 TL. ve standart boy nevresim takımının fiyatı 89,95 TL.

 

Katlanabilir Yatak: Köpük dolgulu yatak, uyku konforu sunuyor. Saklama kılıfı bulun çizgili desenli yatak aynı zamanda minder olarak da kullanılabiliyor. Mavi, bey ve beyaz renk seçenekleri ile sunulan yatağın fiyatı, 129,95 TL.

« DİSİDROZ Hastalığı ve tedavisi

2011 Hermes yaz giyim koleksiyonu »

Benzer Yazılar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir