Tally Weijl Ayakkabı, Takı, Çanta modelleri

Tally Weijl gençleri kendine hayran bırakan modelleri ile kıyafet konusunda olduğu gibi ayakkabı çanta ve takı modellerinde de fazlasıyla iddialı. Tasarlamış olduğu ürünlerin en büyük özeliği dilerseniz gündüz dilerseniz de gece ve ya iş kıyafetinizle kombin yaparak şahane bir görüntü yakalayabilirsiniz. Benim favorim ise iç kısmı leopar desenli olan kırmızı ayakkabı modellidir.

 

« Vakkorama 2013 babet modelleri

Bebe siyah kışlık bot modeli »

Benzer Yazılar

  • lacoste çanta modelleri 2014 lacoste çanta modelleri 2014 Lacoste markası sadece ayakkabı değil aynı zaman çanta modelleri de üretiyor. Bizlerde 2014 yılına bulduğumuz çanta modellerini sizlerin beğenisine sunduk. Umarız hoşunuza gider.
  • bayan saat modelleri 2014bayan saat modelleri 2014 Bayanlar için saat çok önemlidir. Aksesuar bakımından en çok saatleri tercih ederler. Bende bulduğum en güzel ve en yeni saatleri galerime ekledim. Bakın bakalım beğenecekmisiniz.
  • yeni saç aksesuarları 2014yeni saç aksesuarları 2014 2014 yılında en çok yapılan ve tercih edilen saç modellerini sizlerle paylaştık. Birbirinden güzel ve özel tasarlanmış olan saçları bakalım beğenecekmisiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir