Siyah Çanta Modelleri 2016

Bugünlerde yeni bir çanta almayı düşünüyorsanız ya da yeni yıl hediyesi konusunda kararsızsanız sizler fikir sunması açısından 2016 siyah çanta modelleri hakkında birkaç öneride bulunabiliriz. Malum, siyah, cazibesini sürekli koruyan bir renk. Çoğunlukla hem giydiklerinizle hem de ayakkabı ya da şapka gibi aksesuarlarınızla da siyah çantalar uyum sağladığı için yeni yılda da siyah çanta modelleri vazgeçilmeziniz olacak.

2016’da da siyah deri modeller çok kullanılacak. Çanta ve cüzdan gibi aksesuarlarda deri vazgeçilmez bir malzeme. Yeni yılda da kıyafet kombinlerinizi tamamlamak için siyah deri çantalar en büyük yardımcınız olacak.

2015’te başlayan bel çantası modası 2016’da devam edecek. Hantal ve ağır çantalar taşımak istemeyenler için siyah bel çantaları özellikle de spor kıyafetlerle kullanılabilecek uygun bir seçenek gibi duruyor.

Süet de çantalar için güzel gösteren bir malzeme. Siyah süetten yapılan çantalar yeni yılda yanınızdan ayıramayacağınız aksesuarlarınız olacak. Süet malzeme üstüne, püskülle süslenmiş modeller de yine, yeni yılda moda türlerden olacak.

2016 yılında da yine birden fazla gözü olan çanta modelleri revaçta. Taşınacak malzeme sayısı çoğaldıkça, çantalardaki göz sayısı da önem kazanıyor. Siyah çanta modelleri 2016 yılında da en çok kullanılacak modellerden olacağı için çok amaçlı çantalar için de bu rengi tercih edebilirsiniz.
Çanta hem erkeklerin hem de kadınların vazgeçilmezi. Siyah çanta modelleri 2016 yılında herkesin tercihi olmaya devam edecek.

« Sade Bilezik Modelleri Ve Fiyatları

Topuklu Ayakkabılar Platformlu »

Benzer Yazılar

  • 2016 Çizme Modelleri2016 Çizme Modelleri HEM ŞIK HEM SICAK AYAKLAR Yılın son günleriyle birlikte kış da kendini tamamen hissettirmeye başladı. Bugünlerde sıcak her yer, sıcak tutan her eşya çok kıymetli. Özellikle de yağışların […]
  • 2011 Bel Çantası modelleri2011 Bel Çantası modelleri ilk olarak seksenli yıllarda boy gösteren bel çantaları, 2011 yılında yeni modelleri ile tekrardan moda oldu. Bel çantalarını ister  kemerinizle bir bütün kullanın istersenizde […]
  • Accessories Bayan Çanta ModelleriAccessories Bayan Çanta Modelleri Bayanların vazgeçemedikleri aksesuarlardan biriside çanta modelleridir. Onlar çantalara çok büyük önem verirler. Bende sizlere en ünlü marka olan Accessories'den harika çanta modelleri […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir