Sade Bilezik Modelleri Ve Fiyatları

SADE VE ŞIK BİLEZİKLER
Altın bilezikler hayatımızın her anında vazgeçemediğimiz aksesuarlardır. İster hediye, ister yatırım amaçlı, isterseniz kendinize özel olarak kullandığınız bilezikler, sektöründe daima size farklı seçenekler sunar. Özellikle sade bilezik modelleri en çok tercih edilen modellerdir.

SADELİĞİN ÖZGÜNLÜĞÜ

Özellikle genç bayanların tercihi,14 ayar bir bilezik modeli. Oldukça özgün ve duru bir tarzı var. Gösterişten uzak ve etkileyici bir model.Fiyatı açısından da oldukça makul.14 ayar bileziğin fiyatı gram ağırlığına göre değişiyor.Yaklaşık fiyatları 600-1000 TL arasında.

YATIRIM YAPMAYI DÜŞÜNENLER İÇİN

Eğer yatırım yapmayı planlıyorsanız alabileceğiniz güzel modellerden biride bu 22 ayar bilezik. Amaçlarınızı gerçekleştirene kadar kullanabileceğiniz bir model. Bilezik modelleri arasında, aksesuar olarak kullanıp, ileride yatırıma dönüştürebileceğiniz bileziğin fiyatı gramına göre 2000–2500 TL arasında değişiyor.

ALTIN BİLEZİKTE ŞIKLIK

Altın bilezik tutkunlarına güzel bir model daha.Bilezik fiyatları arasında oldukça uygun fiyatlara sahip bir model. Ayrıca sevdiklerinizin özel günlerinde, hediye olarak kullanabileceğiniz bu model, gram ağırlığına göre1000–1200 TL arasında değişiyor.

ÖZEL GÜNLERE ÖZEL

Bu yılın en gözde koleksiyonlarından biri olan bu özel model oldukça sade. Kelepçe modeli, özel günlerinizde kullanabileceğiniz, değerli takılarınızdan biri olacak. Sarı altının kullanıldığı bilezik, yatırım ve kullanım amaçlı yapılmış. Sadeliği aynı zamanda gösterişi sevenler için mükemmel tasarlanmış. Fiyatı gram ağırlığına göre 3500–4000 TL arasında değişiyor. Altın tutkunlarının kaçırmak istemeyeceği bir tasarım.

« Mont Modelleri Bayan 2016

Siyah Çanta Modelleri 2016 »

Benzer Yazılar

  • En güzel tasarım harikası altın bilezik modelleriEn güzel tasarım harikası altın bilezik modelleri Türk kültürünün vazgeçilmez değerlerinden birisi düğünde altın takmaktır. Gelin ve damadın akrabaları düğünde altın takarak onlara bu özel günde büyük katkı sağlarlar. Bizim insanımız aynı […]
  • lacoste çanta modelleri 2014 lacoste çanta modelleri 2014 Lacoste markası sadece ayakkabı değil aynı zaman çanta modelleri de üretiyor. Bizlerde 2014 yılına bulduğumuz çanta modellerini sizlerin beğenisine sunduk. Umarız hoşunuza gider.
  • 22 ayar altın bilezik fiyatları22 ayar altın bilezik fiyatları 22 ayar altın bilezik fiyatları gramına göre değişiklik göstermektedir. Her markanın kendisine has özgü tasarımı vardır. Fiyatları 1000 - 2000 TL arasında olan 22 ayar bilezikler […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir