Roxy marka kemer modelleri ve Aksesuarları

Kadınların en sevdiği özel aksesuarlarından biriside kemer modelleridir. Bugün sizlere roxy kemer koleksiyonundan bahsedeceğiz. Elbiselerinizle uyum sağlıyacak en güzel kemerleri üreten roxy, ürünlerinde deri kumaş kullanıyor. koleksiyona baktığımızda pembe, beyaz ve siyah renkli kemerler göze çarpanlar arasında.

kemer modelleri

roxy kemer çeşitleri

kemer modası

roxy kemer aksesuarları

« Geniş Paça Pantolon modelleri

2011 Bel Çantası modelleri »

Benzer Yazılar

  • En yeni mango koleksiyon modelleri 2014En yeni mango koleksiyon modelleri 2014 2013 ve 2014 yılına özel mango koleksiyonu sizlerle beraber olacak. Mango kalitesine ve ürettiği modelleri çok güveniyor. Bakalım sizlerde beğenecek misiniz.
  • En yeni etek modelleriEn yeni etek modelleri Bayanlar etek modellerine asla hayır diyemezler. Çünkü etek hem işe giderken , hem de gezmeye giderken tercih ediliyor. O zaman gelin hep beraber birbirinden güzel eteklere göz atalım.
  • En yeni 2014 nişanlık modelleriEn yeni 2014 nişanlık modelleri Nişanlanacak olan genç kızlar için harika elbiseler buldum. Gerçekten bu modelleri görünce bizim kadar çok beğeneceksiniz. Sizlere şimdiden uzun ömürlü mutluluklar dilerim.
Latest Comments
  1. nehir naz

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir