Payless ile en şık siz olun!

Amerika’nın en büyük uzmanlaşmış aile ayakkabı zinciri Payless ShoeSource, Special Occasion Koleksiyonu ile kıyafetinizi tamamlayacak en şık ayakkabıları beğeninize sunuyor!

Düğün sezonu açıldı, mezuniyet gecenize çok az kaldı… Şıklığınızı tamamlayacak ayakkabıyı hala seçemediyseniz Payless ShoeSource’un Cevahir ve Optimum alışveriş merkezlerindeki mağazalarına uğramayı unutmayın!

Siyah ve lame renklerin hakim olduğu Special Occasion Koleksiyonu’nda kırmızı, pudra pembesi, bronz ve altın, şampanya tonları ve mor renklerde ayakkabılar bulmak mümkün.  Sezonun en çok tercih edilen simli ve dantel kumaştan modellerin yanı sıra daha sofistike tarzda ayakkabı arayanlar için de saten kumaştan modeller, çiçek, fiyonk ve kristal taşlarla süslü babetler, zarif stiletto ayakkabılar da Special Occasion Koleksiyonu’nun sunduğu seçenekler arasında.

Payless ShoeSource’un 25 TL’den başlayan, her yaştan ve her zevke hitap eden çeşit ve renklerdeki ayakkabılarının ortalama satış fiyatı ise 54.99 TL.

 

 

« 2011 lee giyim koleksiyonu

Yazlık adidas spor ayakkabı modelleri »

Benzer Yazılar

  • Vakko Ayakkabı ModelleriVakko Ayakkabı Modelleri Mükemmelliği Keşfet! Güzel görünmenin kuralı güzel giyinmektir. Sizi özel ve farklı kılan tek şey kendinize verdiğiniz önemdir. Giyim olarak da ayakkabılar önemli bir yere sahiptir. Vakko […]
  • Yeni bayan babet modelleri 2014Yeni bayan babet modelleri 2014 Yazın ayakkabı konusunda en çok tercih edilen babet modelleri oluyor. Bizler de netten bulduğum o güzel babetleri sizlerin beğenisine sunduk. Buyurun.
  • 2013 İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri2013 İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri 2013 ilkbahar yaz ayakkabı modelleri kalın topuklusundan şeritlisine şeffaftan sivri buruna desenlisinden stiletto ayakkabıları bu yılda en çok trend olacak olan modeller arasında. Bu […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir