Örgü Şapka Çeşitleri

Kış aylarının en soğuk dönemlerini yaşamaktayız ve dışarı çıkarken başımızı korumak için örgü olarak şapka modellerine ihtiyaç duyarız. Hamarat kadınlarımız ise bizi düşünerekten her geçen gün farklı farklı şapkalar ile karşımıza çıkıyor.

Bizde bu güzel şapkaları sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Biliyorsunuz ki şapkalar aynı zaman da aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Sayfamızda yer alan bu örgü şapkaları hem soğuklardan korunmak için , hem de aksesuar olarak tercih edebilirsiniz.

El işini bilen her bayanımız buradaki örgü şapkaları çok kolay bir şekilde evinde örebilir. Tabi galerimizdeki şapkalar sadece fikir amaçlıdır hayal gücünüzü zorlayarak sizler de değişik şapkalar elde edebilirsiniz.

Şapkaları kendinize , eşinize veya çocuklarınıza yapabilirsiniz her tarza , her zevke hitap eden modeller bulunmaktadır. Örgü şapkalara bakanlar ilk olarak çok zordur ben yapamam der ama öyle değil gerçekten örgü işini biliyorsanız eğer çok kolay bir şekilde örebilirsiniz.

Yapımları hepsinin de çok kolaydır. Yaparken hem zevk alacaksınız , hem de canınız sıkılmayacak. Şimdiden tüm bayanlarımıza kolay gelsin.

2016 Örgü Şapka Çeşitleri

« Çetik Örnekleri

Bayan Jean Pantolon Modelleri »

Benzer Yazılar

  • El Örgüsü Çorap ModelleriEl Örgüsü Çorap Modelleri Kış ayında ne öreceğim diye merak eden bayanlarımız varsa o zaman sizlere önereceğimiz örgü çorap modelleridir. Çoraplar kışın ayağımızı soğuklardan korur ve işlevi gerçekten de çok […]
  • İhanetle ilgili tüm merak ettiklerinizinin cevabı buradaİhanetle ilgili tüm merak ettiklerinizinin cevabı burada Aşk doktoru mehmet çoşkundeniz açıklıyor: Aldatıldığınızı öğrendikten sonra ne yapacağınız çok önemlidir. Sizi aldatan kişiyle yüzleşme anından önce nasıl bir tepki göstereceğiniz […]
  • Hiçbir aşk sizden daha değerli değilHiçbir aşk sizden daha değerli değil Sağlıklı bir ilişki kişiyi hem duygusal anlamda tatmin etmeli hem de kendini gerçekleştirmesine izin vermelidir. Hiçbir aşk, kişinin özgürlüğünden ve özgünlüğünden değerli […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir