Örgü Lif Modelleri

Kullanım açısından ve örgü açısından her türlü avantajı olan örgü lif modelleri hemen hemen her evde kullanılmaktadır. Örgü lif modellerinin çeşitliliği oldukça fazladır. Örgüye kabiliyeti olan her insan farklı örgü modelleri ile birçok lif örebilir ve hatta örgü lif modelini kendisi oluşturabilir. Model açısından çok fazla çeşitliliğe sahip olan lifler genç kızların çeyizinde, yeni evlenenlerin evinde hatta daha evlenmemişlerin evinde de bulunmaktadır. Çünkü; yapı itibarı ile kullanışlığa sahip olan bu örgüler yün iplerden örüldükleri için cildi nazikçe temizler ve tahriş etmez. Tercih edilme sebeplerinin başında bu iki ve en önemli özellik yer almaktadır. Bebekler için çok ideal bir temizleme eşyasıdır. Bu sebeple de yumuşak ipten yapılan ince lifler çok tercih edilir. Elbette birçok lif modeli vardır. Bu modeller arasından seçim yaparken liflerin hem kullanışlı olmasına hem de güzel olmasına dikkat edebilirsiniz. Eğer şirin lifler yapmak istiyorsanız renk ve model seçimini buna göre yapabilirsiniz. Daha önce lif yapmadıysanız anlatımlı görseller ve videoları inceleyebilirsiniz. Böylece istediğiniz liflerin yapımı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Örgü lif modelleri konusunda çok fazla seçenek görebilirsiniz.

Romantik modeller yapabilir ve sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. İpleri mümkün mertebe yumuşak ipler arasından seçmelisiniz. Ayrıca şiş ve model seçimi, modelin kullanışlı olması da önemlidir. Eldiven lifler oldukça pratiktir. Bu şekilde lifler de yapabilirsiniz.

resimli örgü lif modelleri

« Yeni İğne Oyası Örnekleri Ve Yapılışı

2 Günlük Şok Diyet ile Hizli Kilo Verme »

Benzer Yazılar

  • En yeni tiffany modelleriEn yeni tiffany modelleri Her sezon olduğu gibi bu sezonda tiffany markası harika modeller üretmiş. Hem renkli , hem de farklı modeller sizleri bekliyor. O zaman gelin hep beraber modelleri inceleyelim.
  • İğne Oyası Tülbent Oyalarıİğne Oyası Tülbent Oyaları Kullanacağınız tülbentlerin kenarlarında yapacağınız iğne oyası işlemeleriyle tülbentlerinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Kişinin tarzına göre renklerini ve şekillerini […]
  • Çeyizlik Lif ÖrnekleriÇeyizlik Lif Örnekleri Evlenecek olan veya evlenmeden önce çeyiz hazırlıkları yapan genç kızlar hemen hemen 3 -4 adet örgü lifi çeyizlerinden eksik etmemektedir. Bunun için çeyizde bulunacak lif modellerine […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir