Nevacolor, soğan kabuğu rengiyle kış sezonuna damgasını vuracak!

Neva Kozmetik, modayı yakından takip eden Türk kadınlarına Nevacolor Premium Krem Saç Boyası 6.45 Soğan Kabuğu’nu öneriyor.
NEVACOLOR, sezona damgasını vuran soğan kabuğu rengiyle, 2012 Kış aylarında saçlarda sıcak bir esinti yaratacak.

Nevacolor Premium Krem Saç Boyası 6.45 Soğan Kabuğu, özellikle açık tenlilerin gözdesi olurken, yüz hatlarınıza daha yumuşak bir görünüm kazandırmanıza da yardımcı olacak.

Nevacolor Premium, formülündeki 8 çeşit bakım yağının yanı sıra, hint yağı da saç derinizi güçlendirirken, saç tellerinizin de daha canlı olmasını sağlayacak.

Özel uygulama tarağı ile Nevacolor Premium’u uygulamak çok daha kolay. Saçta eşit boya dağılımı için tasarlanan özel uygulama tarağı, boya karışımının saça mükemmel şekilde yayılmasını sağlıyor.

Nevacolor Premium içeriğindeki özel bakım formülleriyle kış aylarında soğuktan yıpranmış, cansız görünen saçlarınızın daha canlı görünmesini sağlarken, 6.45 numaralı Soğan Kabuğu rengiyle de saçlarınızda inanılmaz bir değişiklik sergileyecek.

NEVACOLOR Premium Krem Saç Boyası, geniş renk yelpazesine eklenen 28 yeni renk seçeneğiyle, sizi hayal ettiğiniz renge kavuşturarak, içinizdeki feminen sihri ön plana çıkaracak.

Fiyat 6 TL.

« Marc Jacobs Bang parfüm

Oleg Cassini tasarımlarında Marilyn Monroe etkisi… »

Benzer Yazılar

  • En Güzel Bayan Gelin Saç ÇeşitleriEn Güzel Bayan Gelin Saç Çeşitleri Evlenecek olan genç kızlar için harika gelin saç modelleri hakkında bilgi vericem. İlk önce evlenecek olan bayanlar gelinlik modellerini , ayakkabı modellerini gibi eşyaları […]
  • Bakır Saç Rengi ModelleriBakır Saç Rengi Modelleri Canlı Saçlar Kızıl tonlarından olan bakır, son dönemde bayanlar arasında oldukça kullanılan bir renk haline gelmiştir. Saça enerjik bir görünüm kazandıran bakır saç rengi ve modelleri […]
  • zayıf görünmek için önerilerzayıf görünmek için öneriler Fazla kilolar yanlış kıyafetlerle daha da fazlalaşır. Oysa küçük hilelerle, doğru renk ve model tercihleriyle daha ince görünebilirsiniz. Yeni sezon koleksiyonları! bir de bu gözle […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir