Marchesa Kış Elbise Modelleri

Her zaman kendi tarzını yansıtan ve tasarımları ile moda sektöründe yer edinenlerden birisi haline gelen Marchesa yeni sonbahar ve kış koleksiyonunu tanıttı. Göz dolduran elbise modelleri kış aylarına damgasını vuracak kadar cesur ve şık tasarımlar ile buluşmuş. Kırmızı gibi dikkat çeken renk ağırlıklı olarak koleksiyonda kullanılmış. Bunun haricinde toprak ve pastel renklerde var.

« ivana sert elbise modelleri

bandaj elbise modelleri »

Benzer Yazılar

  • En yeni tommy hilfiger modelleri 2014En yeni tommy hilfiger modelleri 2014 Tommy hilfiger markası 2014 yılın da sizler için harika modeller üretmiş. Galerimizde mont , saat , cüzdan , ayakkabı ve kıyafet gibi harika modeller bulunmaktadır.
  • benetton modelleri 2014benetton modelleri 2014 Benetto mağazaları ülkemizde birçok yerde bulunmaktadır. Her sezon harika modeller üretiyor. Bu sezonda ürettiği modelleri sizlerle paylaştık. Hepsini galerimizde bulabilirsiniz.
  • Victoria’s Secret 2012 kış koleksiyonu Victoria’s Secret 2012 kış koleksiyonu Dünyada önde gelen iç giyim firmalarından olan Victoria’s Secret Genellikle defile tanıtımları ile çok büyük işler yapmaktadır. Birbirinden değerli ve güzel mankenleri sayesinde çok […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir