Marc Jacobs Bang parfüm

İlham verici bir parfüm arayan erkekler için biçilmiş bir kaftan. hem kışkırtıcı hemde baştan çıkarıcı ve aynı zamanda genç ve büyüleyici. Marc Jacobs yeni tasarım parfümünde kendine güvenen erekek temalı bir parfüm üretmiş.içerisinde istemediğiniz kadar koku çeşitleri var. Bunların bütünü, asi ve güçlü erkeği yansıtıyor. baharat ve odunsu koku, sizi başka diyarlara götürecek. Bu harika karışım gerçektende çok hoşunuza gidecek. Son derece kalıcı olan parfümü bir çok erkek kullanıyor. ve internetteki yorumlarda gayet olumlu.

fiyatları : 150 ve 190 tl arasında değişiyor.

 

« Aşırı Yağlı Saçlar İçin Bakım

Nevacolor, soğan kabuğu rengiyle kış sezonuna damgasını vuracak! »

Benzer Yazılar

  • quiksilver modelleri 2014quiksilver modelleri 2014 Merhaba arkadaşlar bu yazımızda quiksilver spor giyim modellerine bakacağız. Modellerimizin hepsi birbirinden güzel ve farklı. İsterseniz gelin daha yakından bakalım.
  • hugo boss spor ceket modellerihugo boss spor ceket modelleri Hugo boss markası her zaman olduğu gibi bu sezonda harika modeller üretmiş. Bugün hep beraber erkek giyim modellerine kısaca bakacağız. Daha çok ceket modellerine. Buyurun.
  • kiğılı giyim modelleri yeni 2014kiğılı giyim modelleri yeni 2014 Kaliteli giyinmek için kığılı markasını tercih edebilirsiniz. Erkekler sizler için harika modeller buldum. Gelin hep beraber daha yakından inceleyelim. Umarım hoşunuza gider.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir