maison michel yeni şapka modelleri

yaz aylarında en çok kullanılan şapkalar bizleri sıcaklardan korur fakat artık şapkalar tek yaz aylarında değil her mevsim kullanılıyor. İste sizlere Maison Michel şapkaları yaza damgasını vurarak kalitesinden kimselere ödün vermeden karşımıza çıkıyor.

 

 

« blazer ceket modelleri

püskül modası »

Benzer Yazılar

  • bayan saat modelleri 2014bayan saat modelleri 2014 Bayanlar için saat çok önemlidir. Aksesuar bakımından en çok saatleri tercih ederler. Bende bulduğum en güzel ve en yeni saatleri galerime ekledim. Bakın bakalım beğenecekmisiniz.
  • yeni saç aksesuarları 2014yeni saç aksesuarları 2014 2014 yılında en çok yapılan ve tercih edilen saç modellerini sizlerle paylaştık. Birbirinden güzel ve özel tasarlanmış olan saçları bakalım beğenecekmisiniz.
  • HARVEY NICHOLS VE BRANDROOM’DAN ‘ÇİFTE’ SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİHARVEY NICHOLS VE BRANDROOM’DAN ‘ÇİFTE’ SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ Harvey Nichols ve Brandroom unutulmayacak bir Sevgililer Günü fırsatı sunuyor. 6-14 Şubat tarihleri arasında Harvey Nichols ve Brandroom mağazalarından en yüksek alışverişi yapan ilk 10 […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir