LEE 2012 İLKBAHAR/KOLEKSİYONU İLE KALİFORNİYA SAHİLLERİNİN COŞKUSUNU GETİRİYOR!

Orijinal Amerikan denim markası Lee, 2012 İlkbahar/Yaz sezonu için ABD’nin en güneşli yerlerinden biri olan Kaliforniya’nın enerjisinden esinleniyor ve hem eğlenceli hem de giyimi kolay bir koleksiyon ile “Yaz’a Merhaba” diyor.

Lee bu yaz, eğlencenin tadının çıkarıldığı ve sahil boyunca çılgın partilerin yapıldığı Los Angeles caddelerinden, farklı stillerin buluştugu Venice kumsalından,  birlikte sörf yapan, sıcak Kaliforniya güneşi altında sahilde güneşlenen ya da eğlenen arkadaş gruplarından ilham alıyor. Koleksiyon, parlak ve çarpıcı renklerde tasarlanmış üst grup ürünlerinin tamamladığı iddialı bir denim yelpazesi ile karşımıza çıkıyor.

Lee Jean’leri ile Bambaşka Bir Yaz Geçirin…
2012 İlkbahar/Yaz Kadın ve Erkek Koleksiyonu, güncel bir gardırop için kolay giyimli, günlük kullanabileceğiniz, aynı zamanda havalı görüneceğiniz tüm denim ürünlerini sunuyor. Net ve keskin görünümlü koyu yıkamalardan, aşkla giyilen ve güneşle yıkanan açık tonlara kadar çok geniş bir yıkama alternatifinin göze çarptığı koleksiyon sunuyor. Bu sezonun kilit modellerini ise erkekler için Blake, Daren ve Powell, kadınlar içinse Jade, Scarlett ve Bonnie oluşturuyor. Lee tutkunlarının sıkı bir şekilde takip ettiği skinny jean Scarlett, bu sezon beklenen mavi seçeneğine ek olarak 8 farklı rengi ile eğlenceye ve modaya yeni bir soluk kazandırıyor. Klasik Lee jean’lerinin yanı sıra bu sezon erkekler için geniş bir şort yelpazesi ve kadınlar içinse İspanyol paçalar ve kısa paçalı jean’ler koleksiyonda sıklıkla görülüyor.
Lee’nin Sörf ve Rock’n Roll stili sizi de Saracak…


Lee’nin bu sezon erkek koleksiyonunda öne çıkan üst grup ürünleri arasında kısa kollu denim gömlek, ekoseler ve 50’lerin sörf grafikleri yer alıyor. Erkek tişörtleri sınıfında hayranlık uyandıracak kadar geniş bir baskı ve grafik yelpazesiyle karşımıza çıkan vintage stili “sörf ve rock’n roll tişörtleri” koleksiyona heyecan kazandırıyor. Kadın koleksiyonunda ise açık renkli vintage sörf stili tişörtler ile pop renkleri herkesi cezbeden seksi atletler ve neşeli parlak renklerde minik kareli gömlekler yer alıyor.

Lee® Markası Hakkında
H.D. Lee tarafından Salina, Kansas’ta 1889 yılında kurulan Lee® gerçek iş kıyafeti mirasından hayat bulan orijinal Amerikan denim markasıdır. Benzerlerine kıyasla zekice tasarlanmış, üstün kaliteli ve inanılmaz dayanıklı iş kıyafetleri sunmanın yanı sıra Lee® hala güncelliğini koruyan ve birçok kez benzerleri üretilen ürünlerde yaratmıştır. İlk iş pantolonu, tulum, fermuarlı jeanler, “loco” (demiryolu işçileri için) ceket ve modern denim ceketler, Lee® imzalı tasarım klasiklerinden yalnızca birkaçıdır.

Geçtiğimiz 123 yılda Lee® dünyanın her bölgesinde “gerçek” insanların sembolü haline gelmiş, her güne ve her duruma uygun üstün kaliteli kıyafetler sunan demokratik bir marka olmuştur.

Bugün Lee® erkekler, kadınlar ve çocuklar için mükemmel kesim ve yıkama seçeneklerine sahip denim ürünler ve aksesuarlar sunmaktadır. Lee® ürünleri dünyada 100’den fazla ülkede satılmaktadır
Lee®, Kendi Yönlendirdiğiniz Hayatınız İçin İhtiyacınız Olan Kıyafetler.

« Oyuncak kidycity’den alınır!

Yağlı ciltlerde Lekeler »

Benzer Yazılar

  • LEE PARLAYAN JEANLERİ İLE YAZI KARŞILIYOR!LEE PARLAYAN JEANLERİ İLE YAZI KARŞILIYOR! 122 yıllık efsanevi Amerikan denim markası Lee, 2012 İlkbahar/Yaz sezonuna güneş gibi parlayan modelleri ile merhaba diyor. Tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Lee, sezona rengârenk bir […]
  • BU YAZ TIRNAKLARDA OKYANUS ETKİSİ  HAKİM OLACAK BU YAZ TIRNAKLARDA OKYANUS ETKİSİ HAKİM OLACAK 2012 yaz modasının olmazsa olmaz renklerinden okyanus tonlarını tırnaklarınızda denemeye ve cesaretinizle herkesi etkilemeye hazır mısınız? Tırnaklar bu yaz hiç olmadığı kadar renkli ve […]
  • Cumhuriyet Bayramı İle İlgili ŞiirlerCumhuriyet Bayramı İle İlgili Şiirler 29 ekim cumhuriyet bayramı yaklaştı. Öğretmenlerde öğrencilere ödev vermeye başladı. Ödev de 29 ekim için cumhuriyet bayramı ile ilgili şiirler isterler ve okulda okunur. Bizde birbirinden […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir