Kulaklarda rock müzik, dudaklarda Coca-Cola Lip Smacker!

Coca-Cola Lip Smacker, orijinal tatlarıyla Türkiye’nin en büyük açık hava etkinliği Rock’n Coke 2011’de…

 

Gerçek Kozmetik tarafından Türkiye’ye getirilen Coca-Cola Lip Smacker,  16 ve 17 Temmuz 2011 tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda düzenlenecek Rock’n Coke Festivali’nde müzikseverlerle buluşuyor. Müziğe doydukları bir hafta sonu geçirecek olan müzikseverler, bu keyifli anlarını Coca-Cola Lip Smacker’ın orijinal tatlarıyla bir arada yaşayacak.
Festivalde; tüm dünyada tutkunları olan Coca-Cola, hem müzikle hem de orijinal tatlarıyla gençleri bir kez daha fethedecek. İlk günden itibaren özellikle gençlerin vazgeçilmezi haline gelen Coca-Cola Lip Smacker koleksiyonu, festival alanında kurulacak Coca-Cola dükkanı içinde satışa sunulacak.
Coca-Cola Lip Smacker; Coca-Cola, Fanta ve Spirte çeşitleriyle orijinal tatları dudaklara taşıyor. Gençler, ihtiyacı olan enerjiyi gün boyu dudaklarında hissederek hayatın keyfini doyasıya çıkarıyor. Kullanımı pratik, ambalajı eğlenceli Coca-Cola Lip Smacker, dudakları soğuktan, rüzgardan ve güneşten de koruyor.

 

The Coca-Cola Company lisansı ile hazırlanan, ferahlatıcı, eğlenceli Coca-Cola Lip Smacker Collection tekli ambalajlarda balmlar 5.99 TL’lik, rolly likitler ise 9.99 TL’lik fiyatıyla sunuluyor.

« Tchibo Ailece Yaz Keyfi

Dekorasyonda en moda dokunuşlar »

Benzer Yazılar

  • ilkbahar ve yaz renklerini kullanma kılavuzuilkbahar ve yaz renklerini kullanma kılavuzu İlkbahar demek, renk demek.Yeni sezon koleksiyonları daözellikle renklerle dikkat çekiyor.Neonlar, doğal tonlar, beyazlar...Trendi ilkbahar-yaz renklerini doğru kullanmak için […]
  • hummel eşofman modelleri 2014hummel eşofman modelleri 2014 Türkiye’de en kaliteli marka olarak bilinen hummel bu sezon eşofman modelleri üretmiş. Bizlerde en güzel eşofman modellerini bularak sizlerle paylaştık. Umarız beğenirsiniz.
  • Bakır Saç Rengi ModelleriBakır Saç Rengi Modelleri Canlı Saçlar Kızıl tonlarından olan bakır, son dönemde bayanlar arasında oldukça kullanılan bir renk haline gelmiştir. Saça enerjik bir görünüm kazandıran bakır saç rengi ve modelleri […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir