Kola kapaklarını değerlendirme ( Kolye yapımı )

Kola kapaklarını değerlendirmek isteyenlere çok güzel bir önerimiz var. Sizlerde kola kapaklarından kolyeler yapabilirsiniz.

Evde yapılabilecek aksesuar ve takıların başında kolyeler gelmektedir. Bugün kolyeleri kola kapakları ile yapmayı deneyeceğiz. Bakalım kimler yapacak ve yaptıkları kolyeleri bizlerle paylaşacak.

Kola kapaklarından kolye yap

« Bebekler için birbirinden sevimli şirin örgü lif modelleri

Gül nasıl yapılır? ( resimli adım adım aşamalı yapılışı burada ) »

Benzer Yazılar

  • Dantel Yatak Örtüsü ÖrnekleriDantel Yatak Örtüsü Örnekleri Dantel bizlerin kültüründe oldukça önemli yer tutmaktadır. Annelerimizin, anneannelerimizin, babaannelerimizin bizler için saatlerce oturup uğraştığı danteller hazırlanan çeyiz sandığının […]
  • Artık kumaştan civciv yapımı Artık kumaştan civciv yapımı Artık kumaşlardan dilediğiniz hayal ettiğiniz kadar hayvan ve çok farklı el işleri yapabilirsiniz. Burada çocuklarınızın çok hoşuna gidecek şirin bir civciv var.
  • Kumaştan Oyuncak Tavşan YapımıKumaştan Oyuncak Tavşan Yapımı Bu modeli ister çocuklarınıza , isterseniz de ev dekoru olarak çocuk odalarına yapı karar sizlerin. Ama modelimiz gerçekten çok güzel görünüyor. Ben aşağıya yapım aşamalı bir şekilde […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir