Kalpli Havlu Kenarı Örnekleri

Son zamanların en çok tercih edilen havlu kenarı modellerinden biri de kalpli havlu kenarlarıdır. Bu yazımızda sizlerle kalpli havlu kenarı örnekleri vereceğiz. Kalp deseni en çok tercih edilen desenlerden biridir. El ve yüz havlularınıza, banyo havlularınıza, mutfak havlularınıza ve her türlü havlularınıza güzel ve romantik bir hava verebilmek için havlu kenarlarınızı kalpli havlu kenarı olarak işleyebilirsiniz.

Havlularınıza Romantik Bir Hava Verin

Kalp deseni en çok tercih ettiğimiz desenlerdendir. Banyolarınıza ve mutfaklarınıza romantik ve şık bir hava katmak için kalpli havlu kenarları kullanabilirsiniz. Çeyizleriniz için veya yeni evli çiftler için ideal olan bu havlu kenarı desenleri mutfağınızı ve banyonuzu canlandıracaktır.

Havlularınızın kenarlarına kalpli desenler vermek isterseniz bunu kalpli halkalarla yapabilirsiniz. Bunun yanında dantellerle de kalpli motifler oluşturarak havlu kenarlarınızı işleyebilirsiniz.

Havlu kenarlarınıza kalp deseni yapmak için iğne oyalı havlu kenarı işlemeleri de kullanabilirsiniz. İğne oyasıyla yapacağınız bu kalp desenleri havlularınıza şirin ve romantik bir esinti verecektir.

Kalpli havlu kenarı örneklerine baktığınızda en çok kırmızı ve pembe iplerin kullanıldığını görürsünüz. Ama sizin isteğinizle rengarenk kalplerle havlu kenarlarını süsleyebilmeniz mümkündür.

Sizler için verdiğimiz bu güzel kalpli havlu kenarı örnekleriyle mutfak ve banyolarınızı kalplerle donatıp, güzel, modern ve romantik bir hava sunabilirsiniz. Havlu kenarlarını işlediğiniz bu havluları her yerde kullanabilirsiniz.

örnek kalpli havlu kenarı örnekleri

« İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

Pembe Lif Örnekleri »

Benzer Yazılar

  • Yeni İğne Oyası Örnekleri Ve YapılışıYeni İğne Oyası Örnekleri Ve Yapılışı Kendi desenleri üzerine uygun renklerle iğne oyası yapılmış yemeniler harika görünüm kazanırlar. Yeni iğne oyası örnekleri ve yapılışı moda dergilerinden takip edilebileceği gibi online […]
  • El Örgüsü Çorap ModelleriEl Örgüsü Çorap Modelleri Kış ayında ne öreceğim diye merak eden bayanlarımız varsa o zaman sizlere önereceğimiz örgü çorap modelleridir. Çoraplar kışın ayağımızı soğuklardan korur ve işlevi gerçekten de çok […]
  • İğne Oyası Tülbent Oyalarıİğne Oyası Tülbent Oyaları Kullanacağınız tülbentlerin kenarlarında yapacağınız iğne oyası işlemeleriyle tülbentlerinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Kişinin tarzına göre renklerini ve şekillerini […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir