JORDAN MARKASI, JORDAN FLY WADE İLE UÇUŞA GEÇTİ

Jordan Fly Wade, Jordan Markasının Bugüne Kadar Sunduğu En Hafif Basketbol Ayakkabısı

NIKE’a bağlı bir birim olan Jordan Markası, markanın basketbol yıldızı Dwyane Wade’in imzasını taşıyan ilk ayakkabısı JORDAN FLY WADE’i piyasaya sundu. Bugüne kadar üretilmiş olan en hafif Jordan basketbol ayakkabısı olan JORDAN FLY WADE, günümüzün en iyi sporcularının en iyi performanslarını sergilemesi için tasarlandı.

Dwyane Wade, “İmzamı taşıyan ilk ayakkabının Jordan markasıyla piyasaya sürülmesinden heyecan duyuyorum. Oyun tarzımı tamamlayan bir ayakkabı üretmek için tasarım ekibiyle birlikte çalıştım; JORDAN FLY WADE basketbol sezonunun en önemli kısmında oyun tekniğimi bir üst düzeye taşıyacak” dedi.

Ünlü ayakkabı tasarımcıları Jordan Kreatif Direktörü Mark Smith ve Jordan Kıdemli Ayakkabı Tasarımcısı Tom Luedecke, sahadaki girişken tarzından ilham alan bir ayakkabı geliştirmek için Dwyane Wade ile yakın bir işbirliği içinde çalıştı. Wade’in amansız oyun yaklaşımını tamamlamak ve kendisine eleme maçlarında destek sağlamak için JORDAN FLY WADE’de, ayağın ön kısmında Nike Zoom birimi ve topukta Max Air birimi bulunuyor.

368 gram ağırlığındaki JORDAN FLY WADE ayrıca sahada en iyi performansı sağlamak için asimetrik konç ve tam boy Phylon orta tabana sahip. Tasarım özellikleri arasında, ayakkabının dilinde yeni Jordan DWade “3” logosu ve dış tabanda klasik Jordan fil derisi baskısı bulunuyor.

Jordan Markası, dünyanın en iyi sporcularının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek kaliteli performans ayakkabıları üretimi konusunda köklü bir geçmişe sahip. JORDAN FLY WADE, Jordan’ın yeni nesil Jordan performans basketbol ürünleri üretmedeki sürekli azminin bir göstergesi.

Dwyane Wade, imzasını taşıyan ürünlerle diğer Jordan sporcuları Chris Paul, Carmelo Anthony ve Derek Jeter’e katılıyor. Dwyane Wade, Jordan Takımı’nın bir üyesi olarak bizzat Michael Jordan tarafından seçilmişti.

JORDAN FLY WADE Türkiye’de sonbahar aylarında 289 TL fiyatla satışa sunulacak.

« Tatil Hazırlığı Başlasın (Tchibo Alışveriş)

Assos-tan Yepyeni Tasarım Rugiada »

Benzer Yazılar

  • Nike air ayakkabı modelleriNike air ayakkabı modelleri nike' ın dünyada ve ülkemizde ençok tutulan ayakkabıları Air force, Airmax, jordan, mogan mid, max 90, Yeezy, Basketball, Pegasus, Premium, Goretex, Baseline Low, Alvord , Zoom, […]
  • Bayan Süet Çizme Modelleri 2013Bayan Süet Çizme Modelleri 2013 Bayanların en çok beğendiği ve sevdikleri eşyalardan biriside ayakkabı modelleridir. Bayan ayakkabılar arasında çizmeler ve bot modelleri bulunmaktadır. Çizmelerde iki gruba ayrılıyor deri […]
  • 2011 Nike Bayan Spor Ayakkabı Modelleri 2011 Nike Bayan Spor Ayakkabı Modelleri nike'ın bayanlara yönelik olan ayakkabı koleksiyonunda yer alan spor modellerini sizlere tanıtacağız. Çeşitli ayakkabı modellerini bünyesinde barındıran nike tasarıma kaliteye çok önem […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir