Johnsons Baby ile bebek bakımı nasıl yapılır

Yapılacakların Doğuma kısa süre kala ebeveynlikle ilgili her konuda bilgi sahibi olmanız gerektiği hissine kapılabilirsiniz. Endişelenmeyin, zamanla ve yaşadıkça siz de anne olmayı öğreneceksiniz.

sevimli bakımlı bebek

Yenidoğan bebeğinizin nelere ihtiyacı olacak

Bebeğiniz doğmadan önce, doğumdan hemen sonra ihtiyacı olacak olan ürünleri hazırlamanız gerekir. Peki bu ürünler nelerdir? Yenidoğan bebeğinizin cildi esnek ve yumuşak görünür ama aynı zamanda çok narindir. Bariyer özelliği henüz tam olarak gelişmemiştir. Bu yüzden de nemi daha hızlı alır ve hızlı kaybeder. Kurumaya ve tahriş olmaya meyilli olur. Bu nedenle yenidoğan bebeğiniz için onun hassas cildine uygun olarak geliştirilmiş ürünler kullanmanız gerekir.

Yenidoğan bebeğinizin temizlik ve cilt bakımı malzemeleri:

Yenidoğan bebeğinizi temiz tutmak, cildinin sağlıklı ve nemlendirilmiş olmasını sağlamak çok önemlidir. Bu amaçla evinizde bulundurmanız gereken başlıca ürünlerin listesi aşağıda yer alıyor:
*   Yenidoğan bebeklere özel olarak geliştirilmiş bir banyo ürünü.
*   Yenidoğan bebeklerde kullanılabilecek kadar hassas bir temizleme mendili.
*   Etkinliği ispatlanmış bir pişik bakım kremi.
*   Formülünün yumuşaklığı klinik olarak kanıtlanmış bir nemlendirici, yağ veya losyon.

johnson’s baby top to foe yenidoğan saç ve vucut şampuanı

yenidoğan bebeklerin hassas cildine uygun  olması için daha az köpürürve daha ham parfümlüdür. Gerçek göz yakmayan formüllü bu ürünü yenidoğan bebeöinizin hem saçında hem cildinde güvenle kullanabilirsiniz.
ıslak mendiller
Hem temizler, hem nemlendirir, hem de pişik oluşumuna karşı cildi korur. Johnson’s1″ baby losyon emdirilmiştir. Bu nedenle suyla temizlenemeyen yağsı atıkları da temizler. Alkol ve sabun içermez. Her alt değiştirmede kullanıldığında pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Yenidoğan bebeğiniz için özel olarak geliştirilmiş parfümsüz çeşidi de mevcuttur.
pişik önleyici krem

içerdiği çinko oksit ve lanolin sayesinde pişik oluşumuna karşı uzun süreli koruma sağlar

yağ önleyici..
Islak cilde uygulandığında bir çok losyon ve kreme göre cilde 10 kata kadar daha fazla nemi hapsettiği klinik testlerle kanıtlanmıştır.

 

« Hindistan cevizi ve lahana ile formunu koruyor

İhanetle ilgili tüm merak ettiklerinizinin cevabı burada »

Benzer Yazılar

  • Beden hareketleri göğüsleri büyütür mü?Beden hareketleri göğüsleri büyütür mü? Beden hareketleri göğüsleri büyütmez. Çünkü göğüslerde kas yoktur. Göğüslerde yalnızca yağ hücreleri, süt kanatları ve salgıbezleri vardır. Hepsi de yumuşak bir bağdokusu ağı içindedir. […]
  • Ender saraç –  vücut sıklaştıran süper diyetEnder saraç – vücut sıklaştıran süper diyet Bahar yüzünü gösterdi, fazla kilolardan kurtulmak herkesin isteği. Sizlere bugün vücudu sıkılaştıran 7 günlük diyet listesi veriyorum. Yapanlar yararını görecek. Bu diyet aynı zamanda kan […]
  • Metabolizmayı hızlandıran diyet tarifiMetabolizmayı hızlandıran diyet tarifi Sağlıklı kilo vermek için düzenli beslenmeniz, egzersiz yapmanız ve iyi çalışan bir metabolizmaya sahip olmanız gerekir. Bugün size metabolizmayı canlandırmak için ipuçları […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir