ivana sert elbise modelleri

Bugün Ne Giysem programında ekranlara gelen ünlü modacılardan birisi olan ivana Sert giydiği kıyafetler ile bayanların dikkatini çekmeyi başarıyor. moda ikonu olarak tanıdığımız manken İvana sert kendi tasarladığı kıyafetleri özenle seçiyor ve programda giyiyor. Zaten Ekranda en çok dikkat çeken isim kendisi. Diğer jüri üyelerinden kıyafet ve giyim olarak bir adım önde.

« özge ulusoy elbiseleri

Marchesa Kış Elbise Modelleri »

Benzer Yazılar

  • kartal yuvası modelleri 2014kartal yuvası modelleri 2014 Siyah beyazlı olan taraflar sizlere Beşiktaş ile ilgili harika modeller bulduk. Birbirinden güzel Beşiktaş aksesuarlarına gelin daha yakından inceleyelim.
  • hummel eşofman modelleri 2014hummel eşofman modelleri 2014 Türkiye’de en kaliteli marka olarak bilinen hummel bu sezon eşofman modelleri üretmiş. Bizlerde en güzel eşofman modellerini bularak sizlerle paylaştık. Umarız beğenirsiniz.
  • özge ulusoy elbiseleriözge ulusoy elbiseleri Bugün ne giysem programında jüri üyeliği yapan güzel manken  Özge Ulusoy’un programda giydiği birbirinden harika kıyafetler ve elbiseleri sizlere göstermek istiyorum. Ünlü mankene […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir