İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

İğne oyası yazma kenarı örnekleri oldukça fazla olan ve oldukça da değişik zevklere hitap eden modeller olmaktadır. Bu iğne oyası modelleri ile yazmalar daha şık ve gösterişli bir hale gelmektedir. Yazmaların renklerine göre ve yazma üzerindeki motiflere göre şekillenebilen bu yazma kenarı örnekleri aynı zamanda boncuktan ve değişik şekillerdeki pullardan da yapılmaktadır. Yazmaların kenar süsleri olmadan kullanılması düşünülmeyeceği gibi bu modeller aynı zamanda yazmaların kenarlarının sökülmesinin ve yıpranmasının da önüne geçmektedir.

İğne oyası yazma kenarı örnekleri ile yazmalarda çiçek motiflerinden gül, papatya ve birçok model elde edilebilir. Ayrıca bu motiflerde kuş desenleri, su damlası motifleri ve birçok farklı desende motif bulunabilmektedir.

İğne oyası modelleri daha sık ve daha küçük motifli modeller olmaktadır. Bu modellerde en çok tercih edilen motifler ise su damlası şeklinde olan modeller olmaktadır.

İğne oyası modelleri uzun süre dayanıklı olan yazmaların yıkanmasında hiçbir problem ile karşılaşılmayan ve son derece de kullanışlı olan modeller olmaktadır.

İğne Oyaları İle Yazmalar Daha Şık Ve Daha Gösterişli Bir Hale Gelmektedir

İğne oyası yazma kenarı örnekleri ile yazmalar daha şık ve tarz bir hale gelmektedir. Bu modeller sayesinde hem farklı bir tasarıma hem de şık bir yazmaya sahip olabilirsiniz. Günlük kullanımlarda oldukça sık kullanılan ve özel günler için de uygunluk gösterecek olan bu modeller aynı zamanda genç kızların çeyizlerinde de bulunması gereken ürünlerden olmaktadır.

örnek iğne oyası yazma kenarı örnekleri

« Eldiven Lif Yapılışı Resimli

Kalpli Havlu Kenarı Örnekleri »

Benzer Yazılar

  • İğne Oyası Tülbent Oyalarıİğne Oyası Tülbent Oyaları Kullanacağınız tülbentlerin kenarlarında yapacağınız iğne oyası işlemeleriyle tülbentlerinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Kişinin tarzına göre renklerini ve şekillerini […]
  • Örgü  Havlu KenarlarıÖrgü Havlu Kenarları En güzel örgü havlu kenarları için araştırma yapacak olursak internette bir sürü örnekle karşılaşabiliriz. Havluları elimize aldığımızda elimizi ve yüzümüzü silerken duyduğumuz […]
  • Yeni İğne Oyası Örnekleri Ve YapılışıYeni İğne Oyası Örnekleri Ve Yapılışı Kendi desenleri üzerine uygun renklerle iğne oyası yapılmış yemeniler harika görünüm kazanırlar. Yeni iğne oyası örnekleri ve yapılışı moda dergilerinden takip edilebileceği gibi online […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir