İğne Oyası Yapımı

Günümüzde en çok merak konusu olan iğne oyasının yapımı konusunda da tereddütler yaşanmaktadır. Hem de günümüzde bu kadar sevilen bu farklı işçiliğin de ince detaylar ile beslenmesi sayesinde farklı olan birden fazla tasarımın da artık beğenilmesi sağlanmıştır. Bunun en büyük faydası da iğne oyalarıdır. Her bayanın rahatlıkla iğne oyası yapımı ile evindeki tüm örtülerin havasını rahatlıkla değiştirdiğini de söyleyebiliriz. Tabi günümüzde bu kadar sevilen farklı tasarımların olması sayesinde içinizden geldiğince farklı olan imkanların da bir arada olmasını sağlayabilirsiniz. Zaten görenlerin de hemen dikkatini çekecek olan bu kadar farklı ve ışıltılı olan oyaların bir de sizin emeğiniz olması daha da güzel bir gururdur.

İğne Oyası Modelleri

El emeğinizin güzel olması kalbinizde güzel bir gururu hem de memnuiyeti sağlar. Bu nedenle itina ile özenerek yapmış olduğunuz iğne oyaları, çok farklı güzel sonuçların alınabilmesini de sağlayacaktır. Birbirinden güzel iğne oyası modelleri geliştirerek, beklentilerinizi karşılayan çok farklı yapılarda sonuçlar alınabilir. Bunun içinde bazı örnekler incelenebilir ya da incelenen örnekler üzerinde kendinizde bazı eklemeleri yapabilirsiniz. İğne oyası yapımı konusunda çok fazla seçim alternatifi bulunmaktadır. Dilerseniz bir çiçek motifi üzerinden yüzlerce modelde çiçek işlemesini yazma, mendil ya da havlu kenarları için uygulayabilirsiniz. Dilerseniz de çok farklı modeller üzerinde, yıldız, hilal ve halkalı işlemleler yapabilirsiniz.

resimli iğne oyası yapımı

« Yemeni Kenarı Örnekleri

Ağız Kokusu Neden Olur? Nasıl Giderilir? »

Benzer Yazılar

  • Çeyizlik Lif ÖrnekleriÇeyizlik Lif Örnekleri Evlenecek olan veya evlenmeden önce çeyiz hazırlıkları yapan genç kızlar hemen hemen 3 -4 adet örgü lifi çeyizlerinden eksik etmemektedir. Bunun için çeyizde bulunacak lif modellerine […]
  • İğne Oyası Tülbent Oyalarıİğne Oyası Tülbent Oyaları Kullanacağınız tülbentlerin kenarlarında yapacağınız iğne oyası işlemeleriyle tülbentlerinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Kişinin tarzına göre renklerini ve şekillerini […]
  • En yeni tiffany modelleriEn yeni tiffany modelleri Her sezon olduğu gibi bu sezonda tiffany markası harika modeller üretmiş. Hem renkli , hem de farklı modeller sizleri bekliyor. O zaman gelin hep beraber modelleri inceleyelim.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir