İğne Oyası Tülbent Oyaları

Kullanacağınız tülbentlerin kenarlarında yapacağınız iğne oyası işlemeleriyle tülbentlerinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Kişinin tarzına göre renklerini ve şekillerini değiştirebilirsiniz. Dışarıdan satın aldığınız tülbentlerin kenarlarını dilerseniz kendinizde iğne oyası ile süsleyebilirsiniz. Yapacağınız iğne oyasın modellerinin bazıları çok basit bazıları ise zor olabiliyor.

İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalarda anlatımlarla yayınlanan videolarda sizde zor olan modelleri kolaylıkla kendiniz tülbentlerinize işleyebilirsiniz. Yapacağınız modellerde değişik renkler kullanabilir boncuk ve pullarla çok daha şık bir hava katabilirsiniz. İğne oyası tülbent oyaları kişinin renk seçeneğine göre ya da kullanacağı tülbent rengine göre oya yapabilirsiniz.

İğne oyası tülbent oyaları kullanan kişinin zevkine göre değiştirebildiği, tarzına uygun yapabildiği değişik modeller ya da aksesuarlarla çok ayrı bir tarz katabildiği kolay ve basit anlatımlarla kendinizin de yapabileceği hem zevkli hem de şıklığınıza şıklık katan iğne oyalarını internet üzerinden araştırabilirsiniz.

Tülbent kullanan kişinin isteğine göre iğne oyası tülbent oyaları çiçekli, boncuklu, pullu olarak değişik modellerle kullanabilirsiniz. İğne ile yapılan bu oyalar kullanacağınız tülbentlere çok şık bir hava katacaktır. Kullanacağınız tülbentleri günlük kıyafetlerinize uygun olarak da kullanabilirsiniz.

İğne Oyası İle Tülbentlerin Şık Görünümünü Sizde Yakalayın

İğne oyası bilmeyenler için çok zor olduğunu düşündüğünüz oyaların aslında çok basit ve zevkli olduğunu yapmaya başladığınızda anlayacaksınız. İğne oyası tülbent oyaları internet üzerinden uygulamalı anlatımlar ile sizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

tumblr iğne oyası tülbent oyaları

« Havuçlu Kek Tarifi

Deryalı günler örgü lif modelleri »

Benzer Yazılar

  • İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleriİğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri İğne oyası yazma kenarı örnekleri oldukça fazla olan ve oldukça da değişik zevklere hitap eden modeller olmaktadır. Bu iğne oyası modelleri ile yazmalar daha şık ve gösterişli bir hale […]
  • Yeni İğne Oyası Örnekleri Ve YapılışıYeni İğne Oyası Örnekleri Ve Yapılışı Kendi desenleri üzerine uygun renklerle iğne oyası yapılmış yemeniler harika görünüm kazanırlar. Yeni iğne oyası örnekleri ve yapılışı moda dergilerinden takip edilebileceği gibi online […]
  • Deryalı günler örgü lif modelleriDeryalı günler örgü lif modelleri Banyo ve temizlik kültürünü çoğu ülkeden önce benimsemiş ve geliştirmiş bir ülke olarak temizlik sırasında kullanılacak malzemelere de gayet önem veriyoruz ve bunları bile artık dışarıdan […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir