İğne oyası işinden havlu kenarı örnekler

İğne oyası işinden havlu kenarı örneklerini ister eviniz için örün isterseniz bir gelir kaynağı olarak kullanabilirsiniz. Şu anda fiyatları el emeği olduğu için çokta düşük değil. Rize ilimize it olan havlu kenarı ve derya baykal iğne oyası havlu kenarı en çok örülenleridir. Facebook sayfalarında gezdiğimizde bunu net olarak görmekteyiz.

İğne Oyası İşinden Havlu Kenarı Örnekleri 1 İğne Oyası İşinden Havlu Kenarı Örnekleri 2 İğne Oyası İşinden Havlu Kenarı Örnekleri 3 İğne Oyası İşinden Havlu Kenarı Örnekleri 4 İğne Oyası İşinden Havlu Kenarı Örnekleri

« El emeği örgü tutacak modeli

Üzüm salkımlı havlu kenarı örneği »

Benzer Yazılar

  • Tığla yapılışı basit kolay patiklerTığla yapılışı basit kolay patikler Tığ işi ile yapılan en kolay patikleri sitemizden ve facebook sayfamızdan güncel olarak takip edebilirsiniz.
  • Papatya patik örnekleriPapatya patik örnekleri Papatya patik yapımı ile karşınızdayız. Nasıl yapıldığı resimlerle birlikte aşağıda net olarak gösterilmektedir. Kolay gelsin.
  • Örgü mini etek ve büstiyer modelleriÖrgü mini etek ve büstiyer modelleri Örgü mini etek örneklerinin yanı sıra yaz aylarında giyebileceğiniz birbirinden güzel el emeği büstiyerler var. Yazın sahilde ve plajda bu güzel örgü elbiseleri giyerek şıklığınıza şıklık […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir