Hediye Edebileceğiniz Örgü Modelleri

Doğum günlerinde , yıldönümlerinde ve sevgililer gününde böyle özel günlerde hediye almaya teşvik eden günlerdir. Bazende böyle özel günü beklemeden sevgilinizi şaşırtmak için hediye alabiliriz. Sevgiliyken ve evliyken ilk zamanlarda hediye almak oldukça kolay ve zevklidir. Çünkü hediye seçeneğimiz çoktur. Ancak sevgililik ve evlilik zamanları uzadımı artık farklı bir hediye almak gerekecek seçenekler gitgide daralır.

Bende o yüzden sizlere harika hediye alabileceğiniz örnekleri galerime ekledim. Sizler bu hediyeleri onlara aldığınız zaman gözlerindeki mutluluğu göreceksiniz. Bugün işte sizlere sevgilinize yada eşinize farklı bir hediye seçeneğini sizlerle paylaşacağım. Örgü hediyelik modellere hep beraber bakacaz. O zaman hadi sevgili hanımlar sizler en güzel örgü modellerini yapamaya hazırlanın. Hepinize kolay gelsin. Kendinize iyi bakın.

Aşağıya galerime modelleri ekledim. Oradan üzerine tıklıyarak sıra sıra bakabilirsiniz.


Ben sizlere fikir olması açısında resimleri galerime ekledim. Sizler hayal gücünüz ile yada internetten yararlanarak çok güzel bir modeller çıkartabilirsiniz. Tığ işini bilen her bayan bunları kolaylıkla yapabilirler. Ama bilmeyenler varsa internetten bakarak daha kolay yapacaklardır.

« En Güzel Amigurumi Modelleri

2013 Çok Cici Bebek Sepet Modelleri »

Benzer Yazılar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir