hadise giydiği kıyafetler

O ses Türkiye adlı müzik yarışmasında  jüri üyeliği yapan ünlü sanatçı hadisenin giydiği kıyafetler son zamanlarda genç kızlar tarafından merak konusu oldu. Ayrıca Hadisenin saç modelleri ve renkleri bayanlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Ekranlara gelen yarışmada güzelliği ve kıyafetleri ile bizleri büyüleyen hadisenin birbirinden güzel kıyafetleri karşınızda.

 

« 2013 kışlık elbise modelleri

bordo elbise modelleri »

Benzer Yazılar

  • kartal yuvası modelleri 2014kartal yuvası modelleri 2014 Siyah beyazlı olan taraflar sizlere Beşiktaş ile ilgili harika modeller bulduk. Birbirinden güzel Beşiktaş aksesuarlarına gelin daha yakından inceleyelim.
  • fenerium modelleri 2014fenerium modelleri 2014 Sarı lacivertli olan taraftarlar sizler için fenerbahçe’nin forna , eşofman ve çanta gibi ürünleri sundum. Bakın bakalım verdiğimiz modelleri nasıl bulacaksınız.
  • hummel eşofman modelleri 2014hummel eşofman modelleri 2014 Türkiye’de en kaliteli marka olarak bilinen hummel bu sezon eşofman modelleri üretmiş. Bizlerde en güzel eşofman modellerini bularak sizlerle paylaştık. Umarız beğenirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir