Gaz lambaları

Gaz lambaları artık sadece dekor amaçlı kullanılmaktadır. Evinize şık ve nostaljik bir dekorasyon katmak isterseniz sizlerde gaz lambalarını kullanabilirsiniz. Loş ve romantik bir ışığı olan gaz lambaları evlerde farklı bir ışık ambiyansı yaratmaktadır. Aksesuar dekorasyonunda sizlere gaz lambalarını kullanmanızı tavsiye ederim gerçekten farklı ve şık bir hava katacaktır.

Gaz lambaları 2016

« Pet şişelerden dekoratif vazo nasıl yapılır

yeni bilgisayar masaları »

Benzer Yazılar

  • Dekoratif ayna modelleri 2016Dekoratif ayna modelleri 2016 Son derece şık ve farklı tasarımı ile dekoratif görünen ayna modelleri evinize hoş ve şık bir hava katacaktır. Aynalar türlü türlüdür herkese farklı görünür : )
  • artema banyo armatürleriartema banyo armatürleri Artema’nın  lavabo armatürlerinde ve aksesuarlarıyla göz kamaştıran serileri ile tüketicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Banyolarınızın demir başlarından olan armatürleri  uzun yıllar […]
  • Mor yatak odaları  ve dekorasyon tasarımlarıMor yatak odaları ve dekorasyon tasarımları Mor yatak odası dekorasyonunun çok güzel ve farklı havası var. Sizde mor yatak odası dekore etmek istiyorsanız örnek tasarımlardan faydalanabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir