Fila ayakkabı modelleri

italyan devi fila spor giyim, yeni koleksiyonu ile karşımızda. ülkemizde pek fazla tanınmayan marka, Amerika ve avrupada spor giyimin öncülerinden diyebiliriz.
fila kardeşler tarafından kurulan firma, bu sene 100. yılını kutladı. geçmişten günümüze bir çok ünlü sporcu fila ayakkabı ve ürünlerini tercih etmişler bu ünlüler arasında Tom Watson, Boris Becker, Jennifer Capriati gibi bir çok sporcu var. ülkemizde ise hülya avşar’ın sponsoru olan firma türkiyede yavaş yavaş kendini göstermeye başladı.

www.fila.com adresinden ayakkabıların yeni fiyatlarına ve mağaza bilgilerine ulaşabilirsiniz.

fila ayakkabı modelleri

fila marka ayakkabı çeşitleri

fila logosu

fila bayan giyim

« 2011 kenzo ayakkabı ve çanta koleksiyonu

2011 Colin’s Jeans »

Benzer Yazılar

  • versace giyim modelleri 2014versace giyim modelleri 2014 Bu yazımızda birbirinden güzel ve kaliteli marka olan versace giyim modellerine bakacağız. Birbirinden güzel ve şık olan modellere gelin hep beraber göz atalım.
  • 2014 lacoste bayan ayakkabı modelleri2014 lacoste bayan ayakkabı modelleri Merhaba değerli ziyaretçilerim , bu yazımızda lacoste bayan ayakkabılarına bakacağız. Modellerimizin hepsi birbirinden güzel görünüyor. İsterseniz gelin bakalım.
  • yeni hotiç bayan ayakkabı modelleri 2014yeni hotiç bayan ayakkabı modelleri 2014 Hotiç markası her zaman olduğu gibi bu sezonda harika ayakkabılar üretti. Hotiç mağazalarından birbirinden güzel ayakkabılar satın alabilirsiniz. Hotiç İstanbul da kurulmuştur. Günümüzde […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir