F&F’DEN RENKLİ ELBİSELER

F&F’in  göz alıcı renklerdeki elbiseleriyle 60’lı yılların eğlenceli ruhunu geri çağırın!

F&F 2011 Yaz Koleksiyonu’nda 60’lı yıllardan esinlenen renkli mini elbiseler yaz aylarına cıvıl cıvıl bir hava katıyor.

Son 10 yılın modasına yön veren yuvarlak baskıları ve frapan hatları bir kenara bırakan F&F, tasarladığı elbiselerin kol ve yaka kısımlarında yer alan detaylar ile dikkat çekiyor. Kabarık kollar ve 60’ların damla şeklindeki dekolte modelleri ile renkli elbiseler, bu sezon ünlü tasarımcıların defilelerinde de en baş sırada yer alıyor.

F&F, kaliteli, modayı takip eden ve günün her saatinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan koleksiyonlarıyla KİPA Mağazaları’nda.


 

« Değişik saç maşa modelleri

Back-Up Dünyası’ndan iPad 2 hediye »

Benzer Yazılar

  • F&F ilkbahar yaz koleksiyonuF&F ilkbahar yaz koleksiyonu F&F ile yaz havası Tatil sezonu yaklaştı. Kipa Mağazaları'na uğrayan, F&F'nin bikini, mayo ve plaj kıyafetlerinden oluşan koleksiyonunda sayısız seçenek bulabilir.
  • Tchibo’nun Yeni Mağazası, Akmerkez Alışveriş Merkezi’ndeTchibo’nun Yeni Mağazası, Akmerkez Alışveriş Merkezi’nde Enfes kahve seçenekleri ve her hafta yeni bir temayla sunulan sürpriz ürünlerle tanınan Tchibo, 27 Mayıs Cuma günü, yeni mağazası ile Akmerkez Alışveriş Merkezi’nde tüketicileriyle […]
  • LC WAIKIKI İLE AİLE BOYU BAYRAM ŞIKLIĞILC WAIKIKI İLE AİLE BOYU BAYRAM ŞIKLIĞI Türkiye’nin hazır giyim sektöründe lider markası LC Waikiki, 7’den 70’e herkese bayram şıklığı yaşatıyor. Yetişkin, genç, çocuk, kreş ve bebek koleksiyonlarıyla, tüm aile bireylerinin […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir