En güzel çeyizlik kurdele nakışı farklı örnekleri

Elişlerinde en çok sevilen uğraşıların örneklerin başında kurdele nakışı gelmektedir. Kurdele nakışlarının çok farklı örnekleri olduğu gibi aynı zamanda değişik iğnelerle örülen modelleri bulunmaktadır. Şekilleri çok değişik olan iğnelerle sizlerde böyle özel kurdele nakışı örnekleri yapabilirsiniz.

Çeyizlik Kurdele Nakışı Modelleri 2016

« Evde farklı ve kolay hediye kutusu yapımı

İşe yaramayan eskiyen arta kalan kumaşlardan çanta yapımı »

Benzer Yazılar

  • Kasnakta oda takımı modelleri 2016Kasnakta oda takımı modelleri 2016 Kasnak işi ile örülen en modern ve en güzel örgü örneklerinin başında oda takımı modelleri gelmektedir. Dilerseniz yeni kasnak işlerine buradan göz atabilirsiniz.
  • Yemeni oyası örnekleri çeyizlerinizi süslemeye geliyor!Yemeni oyası örnekleri çeyizlerinizi süslemeye geliyor! Yazmalar çeyiz sandıklarını süsleyen en güzel örgü örneklerinin başında gelmektedir. Yemeni ve yazma olarak bildiğimiz bu uğraşılar çok eski zamanlara dayanmaktadır.
  • El emeği göz nuru dantel örnekleriEl emeği göz nuru dantel örnekleri El emeği denildiği zaman akla her zaman ilk öncelikli olarak danteller gelmektedir. Çok eskilerden bu yana türk kültüründe popülerliğini devam ettiren eşsiz ve farklı el işi örneklerinin […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir