En Güzel Amigurumi Modelleri

Sevgili bayanlar sizlere bu yazımda farklı bir örgü tekniği paylaşacağım. Çocukların en çok sevdiği oyun cak türü amigurumi modelleri. Söylemesi sizlere biraz zor gelebilir ama yapılışı oldukça basittir. Bu örgü modeline japonlar ilgilendiği için ismi bizlere biraz garip gelebilir. Yavaş yavaş sizlerde ismini alışacaksınız.

Bizim örgü örmek için kullandığımız tığ işi ile örülüyor. Bu yüzden rahatlıkla yapabilirsiniz. Bende sizler için harika sevimli hayvan modellerini sayfama ekledim. Eminimki çocuklar bu güzel amigurumi modellerini görünce çok beğenecekler.

Evet bayanlar görüyorsunuz ne kadar güzel modeller çıkartıyorlar. Neler yapmışlar insan gördümü şaşırıyor. Bende sizlere fikir olması açısından resimli olarak paylaştım. Ama yapılışını veremedim. Eğer sizler yapmak istiyorsanız internetten yararlanarak yapabilirsiniz. Yada bu örneklerden yola çıkarak sevimli oyuncaklardan örebilirsiniz ve kendi kafanızda oluşturduğunuz modeli örebilirsiniz.

Amigurumi modellerini aşağıya galerime ekledim. Üzerine tıklıyarak sıra sıra bakabilirsiniz.

Hayal gücünüz ile kurbağalar , kuşlar , kaplumbağalar , ceylanlar , ördekler gibi sevimli hayvanlar yapabilirsiniz. Hadi o zaman gelin bu hoş modellere bakalım hanımlar. Sizlere şimdilik , hoşçakalın kolay gelsin.

Bu arada sizlere sadece hayvan modelleri vermedim. Dilersenizde pizzalar , çay takımı , pastalar , mutfak takımı gibi modellerde mevcut.

« Nişan Bohçasına Neler Koyulabilir?

Hediye Edebileceğiniz Örgü Modelleri »

Benzer Yazılar

  • 2013 Şirin Bebek Bere Modelleri2013 Şirin Bebek Bere Modelleri Kış ayları o soğuklar bitmeden önce sizlere çok güzel ve şirin bere modellerini paylaşmak istedim. Evde bir çok bayanın canı sıkılıyordur. Acaba bebeğime ne örsem diye düşünenler için […]
  • 2013 Çok Cici Bebek Sepet Modelleri2013 Çok Cici Bebek Sepet Modelleri Biz anneler bebeklerimiz için herşeyin en iyisi ve en güzelini isteriz. Daha onlar dünyaya gelmeden önce bir çok hazırlığımızı yaparız. Oda hazırlıkları , örgüler , bebekler için […]
  • Örgü İle Yapılmış Hayvan ModelleriÖrgü İle Yapılmış Hayvan Modelleri Merhaba sevgili hanımlar , bu yazımda sizlere çok eğlenceli ve çocukların çok beğeneceği örgü ile yapılmış hayvanları paylaşacağım. Daha önce açtığım konuda örgü oyuncak modellerini […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir