El örgüsünden bayanlar için örgü bot modelleri

Kış aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz giyim modellerinden birisi patiklerdir. Ev hanımları patikleri kendileri satın almak yerine evde boş zamanlarında örmeyi yeğlemektedirler. Ayakları sıcak tutan patiklerin el örgüsüyle yapılan pek çok çeşitleri vardır.

Bugün bayanlar için örülen birbirinden farklı bot tarzı patik örneklerine göz atacağız. Eskiden standart bilindik modelleriyle karşımıza çıkan örgü patikler şimdilerde ise bot, ayakkabı, babet ve converse tarzı modellerle moda olma yolunda ilerlemektedir.

Çok tatlı bot tipi patikler 2019

 

« Çok güzel el emeği farklı mekik oyaları ve örnekleri

Bayanlar için şık el yapımı örgü dantel küpe örnekleri »

Benzer Yazılar

  • Örgü botlar,çoraplar ve patiklerÖrgü botlar,çoraplar ve patikler Örgüden evde boş zamanlarda çok güzel çoraplar, bot modelleri ve el örgüsü patikler örülebilmektedir. İşte bir kaç güzel model karşınızda.
  • Bayanlar için şık el yapımı örgü dantel küpe örnekleriBayanlar için şık el yapımı örgü dantel küpe örnekleri El örgüsü takı tasarım modelleri pek çok malzemelerden yapılmaktadır. Sadece orlon yada nako iplerle değil, bu iplerin yanında boncuklardan, dantellerden ve pullardan harika güzellikte […]
  • Dantel havlu kenarlarıDantel havlu kenarları Dantel ile çok güzel el emeği havlu kenarları örülmektedir. Ev hanımları boş zamanlarında böylesine güzel işle çıkartıyor ve bizlerde onlardan yararlanıyoruz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir