Dümen Kullanmak Deyiminin Anlamı

Bugün sizlerle dümen kullanmak deyiminin anlamını paylaştık ve bilmeyenler varsa buradan öğrenebilir. Dümen kullanmak bir işi yaparak hileye başvurmaya denir. Örnek verelim.

Mesela yarın sınavınız var ve siz kurnazlık yaparak karşınızdaki arkadaşınızı sınavda geçiyorsunuz ve bunu kolay yoldan yapıp iyi not alıyorsunuz. İşte bu anlam burada devreye giriyor.

Dümen Kullanmak Deyiminin Anlamı

« Antika Arabalar Resimleri

Türkiye’nin Yeraltı Ve Yerüstü Zenginlikleri Kısaca »

Benzer Yazılar

  • Türkiye’nin Yeraltı Ve Yerüstü Zenginlikleri KısacaTürkiye’nin Yeraltı Ve Yerüstü Zenginlikleri Kısaca Bu yazımızda sizlerle Türkiye'nin yeraltı ve yerüstü olan zenginliklerine göz atacağız. Ben aşağıya hepsini yazdım ve aynı zaman da resim de ekledim. Umarım vermiş olduğum bilgiler işinize […]
  • Üzerine Tüy Dikmek Deyiminin AnlamıÜzerine Tüy Dikmek Deyiminin Anlamı Merhabalar modakampanya.com sitesi olarak her geçen gün sizlerle farklı bir konu paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise üzerine tüy dikmek deyiminin anlamına bakacağız. Ben netten araştırma […]
  • Afkur Ne DemekAfkur Ne Demek Afkur kelimesinin anlamı Havlama'dır. Bu kelime ise en çok karadeniz bölgesinde kullanılır. Kullanılan yerler ise tartışma ve kavga sırasında kullanılır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir