Düğmelerle Broş Yapımı

Bayanların aksesuarlarda en çok sevdikleri ve bayıldıkları broş modelleridir. Günlük kullanım için yapılmış olan bu borşlar hem renkli , hemde çok kullanışlılar. Sizlerde şallarınız için bir tutturma ya da kıyafetleriniz içi ise süs olarak da tercih edebilirsiniz. Artık genç kızların çantalarını da süslüyor vallah..

cicekli-bros-modelleri

« 2014 Bayan Çanta Modelleri

100 Adet Lif Modelleri »

Benzer Yazılar

  • yeni saç aksesuarları 2014yeni saç aksesuarları 2014 2014 yılında en çok yapılan ve tercih edilen saç modellerini sizlerle paylaştık. Birbirinden güzel ve özel tasarlanmış olan saçları bakalım beğenecekmisiniz.
  • bayan saat modelleri 2014bayan saat modelleri 2014 Bayanlar için saat çok önemlidir. Aksesuar bakımından en çok saatleri tercih ederler. Bende bulduğum en güzel ve en yeni saatleri galerime ekledim. Bakın bakalım beğenecekmisiniz.
  • Değişik Bayan Örgü Takı ModelleriDeğişik Bayan Örgü Takı Modelleri Sevgili hanımlar , sizlere bu yazımda çok güzel ve bayanların çok beğendiği örgü takı modellerini hazırladım. Bayanlar yüzük , kolye , küpe gibi takıları çok sevdikleri için bende düşündüm […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir