Diesel giyim modelleri

Diesel dünya çapında tanınmış bir moda markası. Sadece giyim üzerine değil, kozmetik ürünler üzerinede ürünler üretiyor. Piyasada en çok satan kozmetik ürünlerinden biriside parfümleri, diesel parfümler son derece güzel kokulu ve kaliteli parfümler, firmanın aynı zamanda kot pantolon modelleri, Ayakkabı, çanta ve Aksesuar: Takı, kolye, saat gibi çeşitli ürünleride var 1978 yılında Renzo Rosso ve Arkadaşı tarafından kurulan Diesel giyim şu anda hala istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. www.diesel.com üzerinden detaylı bilgilere ve indirimli kampanyalı ürün fırsatlarına, mağaza bilgilerine ulaşmak mümkün.

diesel erkek modelleri

diesel kot pantolon modelleri

diesel katalog

yeni desel ürünleri

« Yargıcı ilkbahar ve yaz koleksiyonu

2011 yaz Erkek modası »

Benzer Yazılar

  • yeni polo giyim modelleri 2014yeni polo giyim modelleri 2014 Kalite giyinmek istiyorsanız en kaliteli marka poloyu tercih edebilirsiniz. 2014 yılına özel olan polo sizler için harika modelleri üretti. İşte o hoş ve şık olan modeller sizlerle.
  • En yeni tiffany modelleriEn yeni tiffany modelleri Her sezon olduğu gibi bu sezonda tiffany markası harika modeller üretmiş. Hem renkli , hem de farklı modeller sizleri bekliyor. O zaman gelin hep beraber modelleri inceleyelim.
  • DeFacto 2011 İlkbahar ve Yaz koleksiyonuDeFacto 2011 İlkbahar ve Yaz koleksiyonu defacto akdeniz modası rüzgarını estirmeye devam ediyor. 2011 ilkbahar ve yaz koleksiyonunda çok güzel çiçekli desenli elbiseler yazlık ceketler ve etekler, maksi giysiler bu koleksiyonda […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir