Dekorasyonda en moda dokunuşlar

Her gün pek çok alanda özenle seçilmiş ürün ve hizmetleri süreli kampanyalarla üyelerine sunan internet alışveriş sitesi enmoda.com, dekorasyon alanında da dünya markalarını ve çağdaş tasarımcıları üyeleri ile buluşturuyor.

 

Mutfak gereçlerinden, ev tekstil ve aksesuarlarına kadar yaşam ortamınızı renklendirecek pek çok şık ve dekoratif ürünü bir araya getiren enmoda.com’un ayrıcalıklı kampanyalarından yararlanmak isteyenlerin enmoda.com’u yakından takip etmeleri gerekiyor.

 

L’Atelier Du Vin, Alessi, Italesse, Menu, Stelton, Yastık by Rıfat Özbek, Moser, Orrefors, Mandarina Duck, Industreal by Nurus gibi dünya markalarının koleksiyonlarını sınırlı bir süre için satışa sunan enmoda.com’dan sipariş veren üyeler sadece birkaç gün içinde satın aldıkları ürünleri teslim alma ayrıcalığını da yaşıyor.

 

Stil Sahibi Alışverişin Adresi: enmoda.com

Doğuş Grubu tarafından Haziran 2011’de hayata geçirilen enmoda.com, giyimden aksesuara, dekorasyondan seyahate kadar pek çok alanda özenle seçilmiş ürünler ve hizmetler sunuyor.

 

Her gün farklı kampanyalarla dünyada öne çıkan, yerli ve yabancı pek çok markanın sezon ve sezon sonu ürünlerinin yanı sıra özel koleksiyonlarını da satışa sunan site, ucuz ürün ve stok eritme ile özdeşleşen “private shopping” algısını değiştirmeyi hedefliyor.

enmoda.com farklı kampanyalardan ürünlerin aynı sepette toplanmasını ve tek seferde ödenmesini sağlayarak internetten alışverişi kolaylaştırırken, siparişlerinizi kampanya bitimini beklemeden hemen yola çıkararak da teslim sürelerini kısaltıyor. enmoda.com ile stil sahibi yaşamlar için internetten alışveriş hem kolaylaşıyor hem de hızlanıyor.

« Kulaklarda rock müzik, dudaklarda Coca-Cola Lip Smacker!

Yeni sezon Cassa Rossi Ayakkabı model ve Çeşitleri »

Benzer Yazılar

  • Doğtaş Yatak Odası ModelleriDoğtaş Yatak Odası Modelleri DOĞTAŞ UYKU Doğtaş kaliteli ve rahat mobilyalarıyla tanınmış olan bir firmadır. Modellerinde öncüdür ve kaliteli malzemeler kullanır. Bu kalite tüketicinin rahata ve konforlu yaşam […]
  • Küçük Banyo Dekorasyon FikirleriKüçük Banyo Dekorasyon Fikirleri KÜÇÜK BANYO DEKORASYON FİKİRLERİ Ev dekorasyonu için oldukça önem taşıyan banyo dekorasyonu, özellikçe küçük hacimli banyolarda daha özen gösterilmesi gereken detaylar içeriyor. Küçük […]
  • kısa güzel sözler facebookkısa güzel sözler facebook Günümüz teknolojinde yaşlısından gencine her kesimden insan sosyal ağları akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar aracılığıyla kullanmaktadır. Bu ağlardan en geniş kullanıcı kitlesine […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir