Değişik Bayan Örgü Takı Modelleri

Sevgili hanımlar , sizlere bu yazımda çok güzel ve bayanların çok beğendiği örgü takı modellerini hazırladım. Bayanlar yüzük , kolye , küpe gibi takıları çok sevdikleri için bende düşündüm örgüden takı modellerini sizlerle paylaşmak istedim ve hemen sayfama topladım. Biz bayanlar takı modellerini çok severiz ve aksesuar gibidir. Bunları aksesuar olarak kullandığımızda giydiğimiz elbiselere kombinlediğimiz için çok önemlidir.

Herhalde hiç bir bayan takı modellerine hayır diyemez. Ya da benim bir tane var ikinciside gerek yok demez sanırım. O yüzden sizlere değişik ve farklı örgü takı modellerini verdim. Altın , gümüş , kolye , bileklik gbii güzel modellere çok düşkünsek neden örgüden takılar yapmıyoruz. İşte bende bunu düşünerek fikir olması açısından sizlere resimli modeller verdim.

Resimlerde neler yokki bir çok çeşit örgü takı modelleri sizlerle. Kolyelerden bileklere , küpelerden yüzüklere kadar harika örgü takı modellerini galerimde görebilirsiniz. Sizler isterseniz örgüden şık bir yüzük , kolye yapabilirsiniz , istersenizde örgü takı modellerini farklı bir şekilde değerlendirin yapabilirsiniz seçim sizlerin.

Örgü takı modellerini galerime ekledim. Üzerine tıklıyarak sıra sıra modellere bakabilirsiniz.

Sizler bu modelleri yaparken hem resimlere bakarak , hemde hayal gücünüzü kullanarak ortaya harika bir model çıkarabilirsiniz. Örgü takı modelini yaptıktan sonra istersenizde çiçek desenli yada daha farklı desenler yapabilirsiniz. O zaman hadi gelimn bu güzel örgü takı modellerine bakalım. Sizlere kolay gelsin. Hoşça kalın…

« Yeni İki Renkli Bebek Süveter Örnekleri

2013 Bebekler İçin Şirin Örgüler »

Benzer Yazılar

  • Örgüden takı yapımıÖrgüden takı yapımı Elişi Örgü takılar birbirinden güzel modelleri ve örnekleri ile sitemizde yer alıyor. Örgü günlüğümüzde daha bir çok dantel , boncuk ve motifli takıları bulabileceksiniz.
  • Guess marka kolye modelleriGuess marka kolye modelleri guess'in birçok ürünü mevcut, Bu ürünler arasında yeni popüler olmaya aday birisi var.. guess kolye modellerinden bahsediyorum şık ve zarif görünmek isteyenlerin tercihi olabilecek yeni […]
  • bayan saat modelleri 2014bayan saat modelleri 2014 Bayanlar için saat çok önemlidir. Aksesuar bakımından en çok saatleri tercih ederler. Bende bulduğum en güzel ve en yeni saatleri galerime ekledim. Bakın bakalım beğenecekmisiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir