Damat Bohçasına Neler Konur ?

İlk önce nişan hazırlıkları yapılırken damatların bohçasınada şöyle şeyler konur. Ayakkabı , gömlek , takım elbise , parfüm , kravat , yüzük gibi eşyalar konulabilir. Ama sizler istediğiniz gibide koyabilirsiniz. Zaten bu bohça demek hediyeleşme demektir. Ama ben sizlere yinede fikir olması açısından bildiklerimi resimli olarakda verdim. Buyrun modellere bakalım hep beraber.

« 2013 Halkalı Oya Modelleri

2013 Bebek Örgü Tulum Örnekleri »

Benzer Yazılar

  • bayan saat modelleri 2014bayan saat modelleri 2014 Bayanlar için saat çok önemlidir. Aksesuar bakımından en çok saatleri tercih ederler. Bende bulduğum en güzel ve en yeni saatleri galerime ekledim. Bakın bakalım beğenecekmisiniz.
  • lacoste çanta modelleri 2014 lacoste çanta modelleri 2014 Lacoste markası sadece ayakkabı değil aynı zaman çanta modelleri de üretiyor. Bizlerde 2014 yılına bulduğumuz çanta modellerini sizlerin beğenisine sunduk. Umarız hoşunuza gider.
  • yeni saç aksesuarları 2014yeni saç aksesuarları 2014 2014 yılında en çok yapılan ve tercih edilen saç modellerini sizlerle paylaştık. Birbirinden güzel ve özel tasarlanmış olan saçları bakalım beğenecekmisiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir