Çeyizleri süsleyen çok güzel çeyizlik el örgüsü lif örnekleri

Lif örneklerini sade örmek yerine biraz farklı desenlerle ve motiflerle onu çok daha şık ve çeyizlere yakışan örnekler haline getirebilirsiniz. Bunun için sitemizden faydalanabileceğiniz pek çok lif örnekleri vardır.

Netten bulduğum lif örneklerini ve çeşitlerini sizlerle paylaşmak istedim. Bakalım çeyizlik yeni lif örneklerini beğenecek misiniz? Liflerinizi nako veyahur orlon gibi kaliteli iplerle örmeyi tercih edebilirsiniz. Örgü ipi ne kadar kaliteli ve düzgün olursa o denli uzun yıllar kullanılabilir

Çeyizlik lif motifleri 2015

« Bayanlar için şık el yapımı örgü dantel küpe örnekleri

Örgü el yapımı farklı küpe çeşitleri ve modelleri »

Benzer Yazılar

  • 2015 en yeni iğne oyası dantel modelleri2015 en yeni iğne oyası dantel modelleri İğe oyası el emeği dantel modelleri 2015 çeşitleriyle sayfamızı süslerken, sizlerinde çok emek verdiğiniz çeyizlerinizi süsleyecektir.
  • Örgü şal modelleri 2016Örgü şal modelleri 2016 Örgüden örülen şu el emeği güzel şalların örneklerine bakar mısınız? Ne kadar harika ve farklı görünüyorlar değil mi? Bu şal modellerini üzerinize keyifle takacaksınız.
  • El işi yastık modelleri ve örnekleri oldukça şık ve güzelEl işi yastık modelleri ve örnekleri oldukça şık ve güzel Elişiyle günümüzde ev hanımları kendilerine ve kızlarının çeyizine birbirinden şık ve güzel yastıklar örmektedirler. Sizlerde kendinize bu harika el emeği yastıklardan örmeye ne […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir