Camel Active ilkbahar yaz modelleri (2011)

Camel Active 2011 yılı için özgün miras koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyonda dikkat çekenler arasında; askeri tarzı elbiseler kot ile birleşmiş. havacılık üniformalarından esinlenen marka, gerçekten doğal ve orjinal bir iş çıkarmış. koleksiyona baktığımızda ürünlerde kot, mat naylon çadır bezi, hafif eskitilmiş tozlanmış
tasarımlar kullanılmış. gerçekten görülesi bir koleksiyon olmuş. Erkekler bu fırsatı sakın kaçırmayın derim.. zaten resimler herşeyi anlatıyor fazla söze gerek yok diye düşünüyorum..

camel active 2011 koleksiyonu

2011 T sihrt modelleri

camel active türkiye

camel active yazlık ceket modelleri

« Billabong giyim koleksiyonu

Lcw waikiki Hamile Koleksiyonu »

Benzer Yazılar

  • quiksilver modelleri 2014quiksilver modelleri 2014 Merhaba arkadaşlar bu yazımızda quiksilver spor giyim modellerine bakacağız. Modellerimizin hepsi birbirinden güzel ve farklı. İsterseniz gelin daha yakından bakalım.
  • hugo boss spor ceket modellerihugo boss spor ceket modelleri Hugo boss markası her zaman olduğu gibi bu sezonda harika modeller üretmiş. Bugün hep beraber erkek giyim modellerine kısaca bakacağız. Daha çok ceket modellerine. Buyurun.
  • kiğılı giyim modelleri yeni 2014kiğılı giyim modelleri yeni 2014 Kaliteli giyinmek için kığılı markasını tercih edebilirsiniz. Erkekler sizler için harika modeller buldum. Gelin hep beraber daha yakından inceleyelim. Umarım hoşunuza gider.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir