Cam kavanozdan yapılanlar ( Mumluk yapımı )

Evde canı sıkılan ve zamanını değerlendirmek isteyen ev hanımlarımıza cam kavanozundan nasıl mumluk yapıldığını resimlerle göstereceğiz ve sunacağız. Farklı elişi tasarımları ile uğraşan hanımlarımız eminim evde böyle farklı mumluk yapımı çalışmasını görünce çok sevineceklerdir.

Cam kavanozun etrafını dilediğiniz renge boyamakta özgürsünüz. Böyle harika el yapımı mumluklar sofralarınızda doğal şıklığı neden olacaktır.

Cam kavanozdan mumluk tasarımı

« Çöpe attığınız su şişelerinden saksı yapıldığını biliyor muydunuz?

Bebekler için birbirinden sevimli şirin örgü lif modelleri »

Benzer Yazılar

  • Cam bardak ile vazo yapımıCam bardak ile vazo yapımı Vazo yapmanın ve tasarlamanın çeşitli yöntemleri ve yordamı vardır. Bugün bardak ile vazo yapımına göz atacağız. İçine çiçek ve dilediğiniz farklı aksesuarları koyabilirsiniz. Tabii ki en […]
  • Cam kavanozdan neler yapılırCam kavanozdan neler yapılır Cam kavanoz mumluk çok farklı ve güzel bir çalışma. Kavanozu süsleyerek çok şık ve dekoratif bir mumluk elde edebilirsiniz.
  • Cam boyama örnekleri ve desenleriCam boyama örnekleri ve desenleri Cam boyamanın çeşitli yöntemleri ve teknikleri vardır. Birbirinden güzel motifleri ve cam boyama desenlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir