Bu Senenin Moda Renkleri

Moda zamandan daha hızlı ve daha gerçek her anımızda yanımızda yada gözümüzün önünde. Her yıl değişen moda gün geçtikçe eskiye doğru gidiyor. Bu seneki renkler içimizi ısıtacak cinsten diyebiliriz. Bazıları geçen seneden bu seneye geçiş yapıyor. İşte bu senenin moda renkleri:

1.Siyah-Beyaz
Siyah ve beyaz her zaman olduğu gibi bu senenin moda renkleri arasında. Siyah ve beyazın zaten albenisi her zaman vardı üzerine birde grafik desenlerle süslenince harika bir görüntü yaratıyor bu sene mutlaka dolabınızda yer alacaktır.
2.Karışık Renkler
80’lerin renkliliğini alıp günümüze gelmesi an meselesiydi zaten ve gün yüzünde. Olabildiğince renkli kombinler bu sene gözünüze mutlaka çarpacaktır.
3.Pastel Sarı
Pastel sarı bu senenin son moda renkleri arasında. Sadece kıyafetlerde değil dekorasyon yapılırken de pastel sarılar çok kullanılacak gibi evinize güzel bir köşe ayırmak isteyebilirsiniz.
4.Pas Rengi
Kırmızı, Turuncu ve toprak rengine yakın olan bu renk salaş kıyafetlere çok yakışıyor. Ama mayo ve bikini sezonunda sıkça rastlayabilirsiniz.

« Basit Dekorasyon Fikirleri

Dağınık Topuz Saç Modelleri »

Benzer Yazılar

  • fenerium modelleri 2014fenerium modelleri 2014 Sarı lacivertli olan taraftarlar sizler için fenerbahçe’nin forna , eşofman ve çanta gibi ürünleri sundum. Bakın bakalım verdiğimiz modelleri nasıl bulacaksınız.
  • hummel eşofman modelleri 2014hummel eşofman modelleri 2014 Türkiye’de en kaliteli marka olarak bilinen hummel bu sezon eşofman modelleri üretmiş. Bizlerde en güzel eşofman modellerini bularak sizlerle paylaştık. Umarız beğenirsiniz.
  • Bayan Örgü Süveter Modelleri 2014Bayan Örgü Süveter Modelleri 2014 Örgülerde sonbahar ve kış aylarında sıkça yapılan süveter modelleri oluyor. Bende değişik , farklı , yeni ve modern olan örgü süveterleri sizlerle paylaştım. Birbirinden güzel ve şık oaln […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir